blank

World of Tanks 28 Temmuz’da Xbox One’a Geliyor

Yaratıcısı olduğu “World of…” serisi ile büyük bir hayran kitlesi kazanan Wargaming, bugün yaptığı duyuruyla World of Tanks’in 28 Temmuz’da Xbox One’a çıkacağını açıkladı.

Yenilenmiş görselleriyle World of Tanks Xbox 360 ile Xbox One arasında çevrimiçi oyun oynamayı destekleyen ilk oyun olacak. World of Tanks, Xbox One platformunun teknolojik kapasitesinden ve çevrimiçi özeliklerinden faydalanarak hem sağlam bir yeni nesil tank savaşı deneyimi sunacak hem de Xbox’ın sadık oyuncu topluluğunu tek bir platformda birleştirecek.

 

World of Tanks’in Xbox One sürümünde, konsolun grafik kapasitesinden sonuna kadar faydalanmak için yüzlerce tank, olabildiğince detaylı biçimde modellenerek yüksek çözünürlüklü şekilde oyuna aktarılmış. Oyunda, Xbox Live hesabı ile kullanıcının bulunduğu aşamaya ve sahip olduğu içeriğe her iki platformda da erişebilmesi, PvE oynanışa sahip yepyeni “Proving Grounds” modu, Xbox One platformunun sunduğu tüm sosyal ve video yayını imkânlarından faydalanmak gibi pek çok yenilik de Xbox Live Gold* üyeleri, World of Tanks Xbox One sürümünü ücretsiz olarak elde edecekler; diğer tüm Xbox Live üyeleri de oyunu 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekler. yer alıyor.