blank

Vestel Çalışanları için ‘Venüs’ Marka Telefon Kullanma Zorunluluğu!

Son günlerde yerli telefon muhabbetiyle gündemi oldukça meşgul eden Vestel, çalışanlarına bu gün attığı mail ile adını tekrar gündeme taşıyacak gibi.

Manisa’da bulunan Vestel fabrikasındaki çalışanlara İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nden atılan mail ile tüm çalışanlara Venüs marka telefon kullanma zorunluluğu getirildiği bildirildi. Atılan mail şu şekilde :

”Değerli çalışanlarımız,

Şirketimiz tarafından büyük emek ve çalışmalar sonucu üretilen VENUS cep telefonları, kurum kültürünün oluşması ve marka imajının desteklenmesi amacıyla beyaz yakalı çalışanlarımıza hediye olarak dağıtılmaktadır.

Sizlerden beklentimiz kurumsal aidiyetimizin de önemli bir simgesi olan telefonlarımızın şirket içinde veya dış görevler sırasında Vestel’e yakışır bir biçimde kullanılmasına özen gösterilmesidir. Bunun dışında bir yaklaşım, farklı bir markanın kullanımı, gerek özel bir anlamı olan hediyeyi kullanmamak gerekse kurum genelinde alınan bir karara uymamak olarak değerlendirilecektir.

Kuşkusuz çalışma dışı zamanlar için böyle bir kural konamaz, ancak çalışma ortam ve saatleri için kendi telefonunuz dışında bir telefonun kullanımı söz konusu olmayacaktır.”