blank

The Elder Scrolls Online: Tamriel Xbox One ve PS4 için satışta

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited’in tüm dünyada Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation® 4 sistemi için satışa çıktığını duyurdu.

Tarihte ilk defa dünyanın dört bir yanındaki oyuncular Tamriel’in efsanevi dünyasını konsollarından, arkadaşlarıyla birlikte keşfedebilecekler. Bu en yeni ve en büyük Elder Scrolls oyununda oyuncular kahramanlık dolu tek kişilik görevlere çıkacak, Tamriel’in canlı dünyasını arkadaşlarıyla birlikte dolaşacak veya Tamriel’in sırlarını ortaya çıkarırken diğer oyunculara karşı savaşmak için yüzlerce diğer oyuncuyla güçlerini birleştirecekler.

ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited orijinal PC/Mac oyunundaki tüm oynanış özelliklerine ek olarak tüm güncelleme ve içerik eklerini de içermektedir. Oyuncular tek bir kez ödeme yaparak oyunu satın aldıktan sonra aylık oyun aboneliği gerektirmeden ve herhangi bir kısıtlama olmadan oyunu diledikleri kadar oynayabilecekler. Tamriel Unlimited satın alınabilecek, özel ve opsiyonel indirilebilir içerikler ve eşya özelleştirmesi için oyun içindeki Crown Store ile desteklenecek. Ayrıca Bethesda özel üyelik hizmeti için aylık ödeme yapmak isteyen oyunculara ESO Plus™ özelliğini sunacak ve oyuncular bu sayede kazandıkları aylık Crown’ları mağazada kullanabilecek ve tüm DLC oyun paketlerine erişebilecekler.

The Elder Scrolls Online PC/Mac için 4 Nisan 2014’te satışa çıkmış ve E3 2013’ün En İyi Rol Yapma Oyunu seçilmişti. Serinin önceki oyunları arasında 2011 Yılın Oyunu – The Elder Scrolls V: Skyrim®, 2006 Yılın Oyunu – The Elder Scrolls IV: Oblivion® ve 2002 Yılın Rol Yapma Oyunu – The Elder Scrolls III: Morrowind®.