blank

Star Wars Ürünleri İnternet’te Satışa Sunuldu

E-ticaret platformlarından hepsiburada.com, Star Wars hayranları için özel ürünler hazırladı. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan serinin son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” için geri sayım devam ederken, Star Wars konseptli ürünler hepsiburada.com’da bir araya geldi.

Hepsiburada.com’un Star Wars konseptli özel koleksiyonunda, filmin efsanevi karakterlerinin ilham verdiği onlarca ürün yer alıyor. Filmin en önemli sembollerinden oyuncak ışın kılıçlarının ve Darth Vader maskelerinin yanı sıra günlük hayata renk katacak eğlenceli ürünler Star Wars hayranlarını bekliyor.

1450170545_Hepsiburada_Star_Wars_Kategorisi

Star Wars temalı nevresim takımlarından tişörtlere, puzzle’lardan legolara, boyama ve faaliyet kitaplarından bilgisayar oyunlarına kadar pek çok ürün hem kişisel alışveriş hem de iyi birer hediye seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Darth Vader temalı 3 boyutlu lamba, ayrıca Darth Vader ve R2-D2 temalı USB bellekler en çok ilgi çeken ürünlerin başında geliyor. Serinin diğer filmlerini izlememiş olanlar veya tekrar izlemek isteyenler, özel DVD setlerini alabiliyorlar. Star Wars The Complete Saga serisi de 9 Blu-Ray Disk olarak meraklılara sunuluyor.

Star Wars hayranları, bu eğlenceli ürünleri %40’ı aşan indirimlerle alabilecek.