blank

Skrillex konseri ertelendi!

Skrillex’in garajistanbul’da düzenlenmesi planlanan konserinden üzücü bir haber geldi.

Haftalardır hayranları tarafından sabırsızca beklenen konserin ertelenme kararı ise bir çok dinleyicisini üzdü. Organizasyon firması tarafından yapılan açıklamaya göre,

” Skrillex’in bu haftasonu gerçekleşmesi planlanan İstanbul ve Atina performansları ileri bir tarihe ertelenmiştir.
Müzikseverlerden gelen binlerce mesaj ve e-mail, change.org kampanyaları ve sosyal medya yorumlarından oluşan yoğun talep doğrultusunda Skrillex etkinliğinin yeni tarihinde daha geniş bir mekanda ve açık havada gerçekleşmesi çabamız olumlu sonuçlanmıştır.
Yeni tarih ve mekan hem bizim tarafımızdan sosyal medya ve resmi web sitelerinden, Biletix iletişim kanallarından, Skrillex’in resmi tanıtım kanallarından ve bilet satın almış olanlara Biletix üzerinden doğrudan cep telefonlarına ve e-mail adreslerine “gelecek hafta” başında bildirilecektir.
Satılan biletler yeni tarihte “sahne önü” bileti statüsünde geçerli olacak. Dileyen müzik severler ise Biletix aracılığıyla bilet iadesi yapabileceklerdir.

Çok yakında satışa çıkacak biletler ve diğer detaylar için takipte kalın. “

Etkinlik alanının taşınabileceği 3 yer kalıyor bu durumda. Ya havaların biraz düzelmesni bekleyerek küçük Çiftlik yada İtü Yapacaklar yada eski Blackbox yeni adıyla Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Detaylar için bizi takip etmeye devam edin.