blank

“Sahte Rakı the Blues Band” Dinlemelisiniz!

Uzun zamandır kendimi kaliteli bir müzik dinleyicisi olarak kabul ederim. Abartılmış sahne şovları ve düşük enerjili gruplar yüzünden bir süredir konserlere gitmemekte istediğim müziğin tadını alamamaktaydım. Yerel gruplar fazla abartı ve basit geliyorlardı. Bu durum bir süre önce değişti. Yurtdışında olsa her konserine onbinlerin geleceği bir gruptan bahsetmek istiyorum “Sahte Rakı the Blues Band”.

Uzun zamandır dinlediğim en enerjik, en kaliteli, en harika müzik grubu olabilir ve hayır bu yazıyı yazmak için kimseden para almadım! Mp3 olarak değil de canlı olarak dinlenmesi gereken belki de tek Türk grubu olabilir kendileri. Kalabalık grubu sürekli değişebilen grup elemanları ve harika bir sinerjiden bahsediyorum sizlere. Öyle kavak ağacı gibi dikilip dinleyebileceğiniz değil de benim gibi bir adamı bile kıpırdatabilecek bir grup bu grup!

Sahte Rakı the Blues Band yurt dışında binlerce kişiye konser verirken ülkemizde ne yazık ki tam anlamıyla değeri bilinemeyen süper enerjik bir grup. Özellikle Blues Brothers ve Yavuz Çetin yorumlarıyla seyircinin nabzını tam olması gerektiği yerde tutan ülkemize fazla olan bir grup diyebiliriz. Lafı çok da uzatmadan sizlere bir kaç parçasını bırakıyorum..