blank

Özel Bir Amaç İçin ; Sende Tek Parmağına Oje Sür!

#PolishedMan hashtagi ile sosyal medyada tek parmağı ojeli erkeklerin fotoğraflarını görmüş olabilirsiniz. Anlamlı ve çarpıcı bir kampanya için bu fotoğraflar.Tek parmağı ojeli erkek eli fotoğraflarının amacı çocuk istismarına dikkat çekmek!

images (1)

images (2)
Avustralyalı bir STK’nın başkanı Elliot Costello’nun başlattığı  bu kampanya dünyada hızla yayılıyor.Kampanyanın çıkışı ise ilgi çekici:Elliot, Kamboçya’ya gittiğinde genç bir kız çocuğuyla tanışıyor adı Thea. Elliot ve Thea güzel bir gün geçiriyor ve oyun oynadıkları sırada Thea Elliot’un tırnaklarına oje sürüyor.Ancak Elliot kızın hikayesini sonradan öğreniyor ve oldukça üzülüyor : Yetimhanede büyüyen kız, orada kaldığı her gün tecavüze uğramış.Tüm bunlardan etkilenen Elliot, Thea gibi yaşamaya zorunda olan tüm çocuklar için bir kampanya başlatmaya karar veriyor.Bir duyuruda yapıyor ve destek verecek tüm erkeklerden tek parmaklarına oje sürerek fotoğraflamalarını istiyor.
Elliot’un dikkat çekmek istediği konu : Her beş çocuktan birisi 18 yaşına gelene kadar fiziksel ve cinsel istismara uğruyor! Bu kampanya ile  istismara uğrayan çocuklar için para toplamak.

11887199_965710626801158_1957217807_n

hombres_polish_nail_7374_635x