blank

Oyunlarda Hangi Telefon Daha İyi?

iPhone 6, Galaxy S6, One M9 ve Nexus 6 üst düzey oyunlarda karşı karşıya geldi. GameBench test sonuçları hangi telefonun oyunu daha iyi oynattığını gözler önüne seriyor.

Mobil cihazların gelişmesiyle birlikte, yavaş yavaş konsol kalitesinde oyunları mobil platformlarda görmeye başladık. Grafikleri ile ön plana çıkan popüler oyunlar arasında Asphalt 8, Dead Trigger 2, GTA: San Andreas, Modern Combat 5 ve Real Racing 3 yer alıyor.

iPhone 6, Galaxy S6, One M9 ve Nexus 6 Karşı Karşıya!

Yukarıda saymış olduğumuz oyunlar konsol kalitesinde grafiklere sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Peki, yüksek grafik detaylarına sahip bu oyunları hangi cihaz daha iyi oynatıyor? İşte bu sorunun yanıtı için üst düzey donanıma sahip iPhone 6, Galaxy S6, One M9 ve Nexus 6 cihazları GameBench’te karşı karşıya geldi.

FPS ve stabilite üzerine yoğunlaşan test sonuçları oyundan oyuna değişiklik gösteriyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmandan herkesin merakla beklediği karşılaştırma sonuçlarına geçelim.

Median FPS” ortalama FPS hızını ve “Minimum FPS” değeri işe en düşük FPS hızını ifade ediyor. “Stability” değeri ise oyunun 100 üzerinden ne kadar stabil çalıştığını gösteriyor.

Asphalt 8 Sonuçları

asfalt-8-performans