blank

One Love Festival’de yeni isimler

One Love Festival 13-14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleşecek

One Love Festival 14’de sahne alacak isimlere yenileri eklendi. Indie electro/trip hop’un son temsilcilerinden Little Dragon ve Kanada’dan gelen soğuk hava rüzgarlarıyla izleyicileri serinletecek Austra da One Love Festival 14 sahnesinde olacak.  Julian Casablancas + The Voidz, James Blake, Hot Chip ve Tom Odell’in One Love Festival 14’de sahne alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Festivalin ses getirecek birbirinden önemli isimleri ve daha fazlası yakında duyurulacak.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Pozitif Live tarafından 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek “One Love Festival 14’ün” heyecan ve merakla beklenen programı açıklanmaya devam ediyor. İsveçli indie electro/trip hop grubu Little Dragon ve Toronto’da kurulmuş electronica/synth pop grubu Austra One Love Festival 14’ün isimleri arasındaki yerini aldı.

İsveçli 4’lü Little Dragon, düşük tempo, synthpop,  trip hop, neo soul gibi tarzları harmanlayıp yumuşak tonları elektronik tabanda buluşturduğu performansıyla tanınıyor. Son albümü “Nabuma Rubberband”, 2015 Grammy Ödülleri’nde En İyi Dans Albümü kategorisinde aday gösterilen Little Dragon,  efsanevi grup Gorillaz ile yaptığı son turneden sonra, deneysel ve başka dünyadan gelen tınıları ile  One Love Festival 14 sahnesinde izleyicileri büyüleyecek.

Kanadalı electronica ve synth pop grubu Austra, 2008 yılında yayınladığı Feel It Break albümüyle melankolinin tanımını yeniden yaparak Polaris Music Prize’da  aday gösterilmesinin ardından bir çok müzik otoritesi tarafından yılın en iyi albümü olarak anıldı. Olympia albümüyle 2011’de de hızlı çıkışlarını destekleyen Austra, klavye tonlarının hakim olduğu tınıları, solist Katie Stelmanis’in kadife sesi ve Kanada’dan gelen soğuk hava rüzgarları etkisiyle One Love Festival 14’de festivalcileri  serinletecek.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşen One Love Festival 14’ün geçtiğimiz günlerde açıklanan isimleri arasında Brit ödüllü ve genç şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, geçen sene ‘Overgrown’ şarkısıyla ününe ün katan İngiliz sanatçı James Blake, şarkılarıyla Mercury Prize ve Grammy’de aday gösterilen ve ‘Over and Over’ şarkısıyla NME’de en iyi şarkı ödülüne layık görülen Hot Chip ve efsanevi grup The Strokes’un kurucusu Julian Casablancas’ın solo projesi Julian Casablancas + The Voidz yer alıyor.

One Love Festival 14’de en avantajlı biletler için son günler

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşecek One Love Festival 14’de en avantajlı biletler için zaman daralıyor.  Festival coşkusu arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyen festivalciler tarafından yoğun ilgi gören “Buddy Pack” kombine biletler,  21 Nisan sabah 10:00’a kadar 190 TL’ye, tek kişilik kombine biletler ise 110 TL’ye alınabiliyor.  İkinci dönem avantajlı biletlerden faydalanmak isteyen festivalciler ise 21 Nisan’dan itibaren tek kişilik kombine biletlerini 125 TL’ye alabilecek.