blank

One Love Festival 14’ten En Son Haberler

One Love Festival 14’e sayılı günler kala festivale ilişkin yepyeni haberler açıklanmaya devam ediyor.

Love, Union ve Into The Woods isimli 3 farklı sahnede gerçekleşecek performanslar açıklanırken, festival katılımcılarına 2 gün boyunca kesintisiz müzik ve eğlence sunacak çeşitli aktiviteler de duyurulmaya başladı.

One Love Festival’in kapılarını açacağı 13 Haziran Cumartesi günü Love sahnesinde, James Blake, Hot Chip, Metronomy, Sattas, Kim Ki O ve Palmiyeler merakla beklenen performansları ile festivalcilerin karşısında olacak. Union Sahnesi’nde ise eğlencenin ritmini Everything Everything, Fink, Sapan, The Away Days, Biz ve Adamlar belirleyecek. Elektronik müziğin hakim olduğu üçüncü sahne Into The Woods’da ağaçların arasında yaratılan doğal kulüp ortamında ise Darren Roach, Dayko&Jamiryo, Ahmet Şendil, Unus Emre, Sevil Soylu ve Deniz Kabusahne alacak.

 

One Love Festival’in ikinci günü olan 14 Haziran Pazar günü Love Sahnesi  Tom Odell, Little Dragon, Austra, Ceylan Ertem,123 ve Norrda’ya ev sahipliği yapacak. Union Sahnesi’nde,Julian Casablancas + The Voidz, José González, The Ringo Jets, Can Güngör ve Barış Demirel merakla beklenen performanslarıyla festivalcilerle olacak. Into The Woods sahnesinde iseSlow Hands, Loulou Players, Cem Salman, Ali Murat Karakuş ve Batu Çelik yer alacak.

Kesintisiz eğlence One Love Festival 14’te!

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşen One Love Festival 14’te müzik ve eğlence 2 gün boyunca kesintisiz devam edecek. Love, Union ve Into The Woods sahnelerinde 34 sanatçı ile toplamda 50 saat boyunca devam edecek müzik performansıyla, One Love Festival’de katılımcılar bir çok özel ve interaktif aktiviteyle bu yazın en iyi festival deneyimini yaşayacak. Futbol heyecanını festivale taşıyacak langırt turnuvaları, geçmişten bugüne gelen efsane kapak oyunu, festival ruhunu renklendirecek graffiti alanı ve  festival stilini alana taşıyacak saç aksesuarları, takı ve çanta tasarımı gibi bir çok eğlenceli atölye çalışmalarıyla One Love Festival 14, bu yılın da en iyi şehir festivali olacak.

 

One Love Festival 14 telefonlara iniyor!

One Love Festival 14’ün detaylı sahne programları, 4 Haziran Perşembe günü online olacak www.oneloveistanbul.com sitesinde festivalcilerle paylaşılacak. Ayrıca festival haftasında bu sene ilk defa festivalcilerle buluşacak One Love Festival mobil uygulaması, İOS ve Android sistemleriyle uyumlu olan akıllı telefonlara indirilebilecek. One Love Festival mobil uygulamasını cep telefonlarına indirecek festivalciler, festival alanında uygulamayı onaylatarak birbirinden eğlenceli oyunlar oynayıp sürpriz hediyeler kazanabilecek. Kendi sanatçı programını sosyal medyada paylaşan One Love Festival mobil uygulaması kullanıcıları ise sahne alan sanatçılarla tanışma imkanı yakalayacak.

 

Festivalcilere Özel Yol Haritası

Festivalcilerin Lifepark’ta gerçekleşecek olan One Love Festival 14’e kolaylıkla ulaşabilecekleri imkanlar da düşünüldü. Festivalin her iki gününde de One Love Festival araçları, Hacıosman Metro Durağı ile Lifepark arasında ring seferler düzenleyecek. 13-14 Haziran’da aynı noktadan saat 13:45- 23:45 saatleri arasında devam edecek olan, tek yönü 5 TL ücretli araçlara ek olarak festival dönüşünde, 23:00- 01:00 saatleri arasında 10 TL ücretli Lifepark’tan Zincirlikuyu’ya gidecek ek ulaşım araçları olacak.

 

Biletler yeni fiyatlarıyla satışta…

One Love Festival 14 biletleri, 4 Haziran Perşembe günü itibariyle normal dönem fiyatıyla satışta olacak. Tek kişilik günlük biletler 90 TL, tek kişilik kombine biletler 145 TL, Buddy Pack günlük biletler 155 TL, Buddy Pack kombine biletler ise 255 TL olarak satılacak. One Love Festival kapısında bilet almak isteyen festivalciler için tek günlük bilet fiyatı 90 TL iken, kombine biletler 145 TL’den satışa sunulacak. Festivalin ilgi gören Buddy Pack bilet alternatifi ise kapı satışında yer almayacak.

 

1. Gün: (13 Haziran 2015 – Cumartesi )

Love

James Blake – Metronomy – Hot Chip – Sattas – Kim Ki O – Palmiyeler

Union

Everything Everything – Fink – Sapan – Biz – The Away Days – Adamlar

Into The Woods

Darren Roach– Dayko & Jamiryo – Ahmet Şendil – Unus Emre – Deniz Kabu – Sevil Soylu

 

2. Gün: (14 Haziran 2015 – Pazar)

Love

Tom Odell – Little Dragon – Austra – Ceylan Ertem – 123 – Norrda

Union

Julian Casablancas+The Voidz – José González – The Ringo Jets – Can Güngör – Barış Demirel

Into The Woods

Slow Hands– Loulou Players – Cem Salman – Ali Murat Karakuş – Batu Çelik