blank

Nostradamus’a ait 2015 Kehanetleri

2015’e sayılı günler kaldı ve hepimiz gerek kendimiz gerek yakınlarımız ve tüm canlılar için güzel şeyler umuyoruz ama bakalım ünlü Kahin Nostradamus 2015 için neler öngörmüş.

1-2015 yılında ABD de çok büyük bir deprem olacak ve bu deprem tüm dünya insanlığını maddi ve manevi anlamda etkileyecek

nostradamus1

 

2-Dünyanın önde gelen süper güçlerinden Fransa ve Almanya büyük bir ekonomik kriz yaşayacak ama küresel liderliği ABD den devralacak nostradamus2

3-Alım-Satım konusunda devrim niteliğinde vergi düzenlemeleri gelecek hatta vergilendirme kalkma aşamasına gelecek , Bilim İnsanları özellikle ölümsüzlük ve Gençlik iksiri konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedecek

nostradamus3

4-Başta elektrik olmak üzre tüm insanlık bir doğal enerji krizi yaşayacak , buna alternatif olarak güneş enerjisinden yararlanma fikri değer kazanacak ve bu konuda büyük teşvik adımları atılacak.

nostradamus4

5-Tüm Dünya da sosyal standartlar artacak ama Avrupa’nın gelişimi Amerika’ya göre daha hızlı bir ivme alacak

nostradamus5

6-2016 ya az bir süre kala Vezüv Yanardağı patlayacak ve büyük bir kaos oluşacak , bir çok insanın ölümüyle sonuçlanacak olan bu doğal afet aynı zamanda diğer doğa koşullarıda etkileyecek ve tüm dünya da maddi problemlere yol açacak .

nostradamus6

7-Şu an için çok ütopik görünse de bu kehanet tüm dünya ülkelerinin tek bir çatı altında toplanma konusunu tartışılmaya başlayacağını söylüyor , aynı zamanda tüm kötülüklerin yavaş yavaş yer altına çekileceği ve yeni bir mesih’in dünyaya adalet ve barış getireceğini de ekliyor .

nostradamus7

8-2015 in ilk çeyreği Ortadoğu da büyük savaşlar ile geçiyor ve bizi ilgilendiren bir kısım da var ki İran ve Türkiye arasındaki ilişkiler son derece gerilerek 3. Dünya savaşı riskini bile doğuruyor , İran Türkiye’ye tüm dünya da yankı uyandıracak bir ultimatom veriyor .

nostradamus8