in ,

League of Legends büyük finali Biletleri 8 Temmuz’da satışta

İstanbul’da Ülker Sports Arena’da düzenlenecek League of Legends Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali’nin biletleri satışa çıkıyor. eSpor meraklılarının heyecanla beklediği etkinliğe dair 08 Temmuz’dan itibaren satışa çıkacak yaklaşık 10 bin biletin birkaç gün içinde tükenmesi bekleniyor.

Türkiye’de eSpor kavramının en büyük destekçisi Riot Games’in gnctrkcll, Coca-Cola Zero ve TeknoSA işbirliğiyle düzenlediği Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor ligi olan League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde final heyecanı hızla yaklaşırken, etkinliğin biletleri 08 Temmuz itibariyle satışa çıkıyor.

Türkiye’nin en büyük eSpor coşkusuna ev sahipliği yapacak League of Legends Türkiye Büyük Finali, 08 Ağustos günü İstanbul’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıl aynı mekânda gerçekleştirilen etkinliğe dair satışa sunulan yaklaşık 10 bin bilet bir haftada tükenmişti. Bu yıl Biletix üzerinden satışa sunulan biletlerin birkaç gün içinde tükenmesi bekleniyor.

Kazanan Takıma Dünya Şampiyonası Yolu Açılacak

Türkiye’nin en görkemli eSpor etkinliği olan Türkiye Büyük Finali’nde toplam 8 takımın haftalar boyunca mücadele ettiği Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nin galibi belirlenecek. League of Legends Türkiye Büyük Finali’nde şampiyon olan takım, League of Legends Dünya Şampiyonası’nda Kore’den Kuzey Amerika’ya, Çin’den Avrupa’ya kadar dünyanın en iyi eSpor takımlarına karşı Türkiye’yi temsil etmek adına önemli bir avantaj yakalayacak.

Bize göre final maçında yine Dp ve BJK karşı karşıya gelecek, peki ya sizce? Lütfen yorum olarak düşüncenizi belirtin.

dp-bjk

Written by Muratcan Afacan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ağustos’ta vizyona girecek Warner Bros. filmleri

Eiji Tsuburaya kimdir? Neden Doodle oldu?