blank

Hulk, Uzun Bir Süre Daha Tek Film Olamayacak

Hulk’u canlandıran Mark Ruffalo’ın açıklamalarına göre Marvel ve Universal arasındaki sorunlar nedeniyle uzun süredir beklenen Hulk filmi, bir süre daha gerçekleşmeyecek.

Mark Ruffalo, The Avengers filmleri ile çok başarılı bir Hulk karakteri canlandırmış ve önceki filmlere göre oldukça olumlu tepkiler almıştı. Bu başarının ardından Hulk’ın devam filmlerinin çıkması beklense de, görünüşe göre bu beklenti bir süre daha uzayabilir.

In this Sunday, Jan. 19, 2014 photo, actor Mark Ruffalo of the film, "Infinitely Polar Bear" poses for a portrait at The Collective and Gibson Lounge Powered by CEG, during the Sundance Film Festival, in Park City, Utah. The film starring Ruffalo, Zoe Saldana, and Keir Dullea, premiered at the 2014 Sundance Film Festival. (Photo by Victoria Will/Invision/AP)

Edward Norton’un başrolünde olduğu The Incredible Hulk, en az para kazandıran Marvel filmi olurken yönetmen Joss Whedon, “Solo Hulk filminin, yapılması en zor Marvel filmi olduğunu” söylemişti. Şimdi ise Mark Ruffalo bir röpörtaj sırasında “Sanırım bu konu üstünde çalışıyorlar. Marvel ve Universal’ın arası pek iyi değil, bu da tabii ki bizim aleyhimize olan bir şey. Fakat şunu kesin olarak biliyoruz ki, herkesin bir gün solo Hulk filmi yapılacağına dair umudu var, şu an değil fakat bir gün.” dedi.