blank

Heros Of The Strom’da Blizzard evrenleri çarpışacak

Kahramanlarınızı toplayın ve savaşa hazır olun, Nexus portalı ardına kadar açılmak üzere!

Blizzard Entertainment bugün Heroes of the Storm™’un 20 Mayıs’ta başlayacak  açık beta test sürecinin ardından 2 Haziran’da resmi olarak çıkacağını duyurdu. Oynaması ücretsiz çevrimiçi takım kavgası oyunu Blizzard’ın Warcraft®, StarCraft® ve Diablo® gibi ünlü bilimkurgu ve fantezi evrenlerinden en ikonik karakterleri bir araya getiriyor ve onları adrenalin dolu, epik savaşlarda çarpıştırıyor.

Heroes of the Storm oyuncuları kahramanları tarzlarına uygun biçimde kişiselleştirmeye, sonra da arkadaşlarıyla takım kurup savaşa katılmaya davet ediyor. Oyunda her yetenek seviyesinde oyunculara hitap eden çok çeşitli oyun modları bulunuyor; Cooperative modunda oyuncular bilgisayar kontrolündeki rakiplere karşı savaşırken Quick Match modunda hızlıca oyuna katılıp diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Deneyimli oyuncular ise rekabet dolu, dereceli maçlarda güçlerini diğer oyuncu takımlarına karşı sınayabilirler.

“Takım oyununa ve yüksek tempolu eğlenceye odaklanan Heroes of the Storm bu popüler türe yeni bir soluk getiriyor,” diye konuşuyor Blizzard Entertainment CEO’su, kurucu ortaklarından Mike Morhaime. “Heroes of the Storm’un tüm oyuncular için erişilebilir bir oyun olmasını ama aynı zamanda yeteneklerini sınamak isteyen tecrübeli oyuncular için de yeterince zorlayıcı olmasını istedik. Nexus herkese açıldığında Heroes’un işbirliği ve rekabet ortamlarına neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Heroes of the Storm 30’dan fazla oynanabilir Kahraman ve her biri de farklı mücadeleler sunan 7 dinamik Savaş Alanı ile açılışını yapacak ve daha bir çok Kahraman ve Savaş Alanı da oyuna sonradan eklenecek. Oyuncular Kahramanlarının görünüşlerini çeşitli kostümlerle kişiselleştirebilecek, savaş alanında daha hızlı hareket etmelerini sağlayacak özel binekler arasından da seçim yapabilecekler.