blank

Hard Rock Cafe Istanbul radyosu yayında!

Hard Rock Cafe Istanbul ve Karnaval Media Group bugün bir işbirliğine imza atarak, Hard Rock Cafe Istanbul Radyosu’nun dünyanın en çok dinlenen 7. dijital platformu Karnaval’da yayına başladığını duyurdu.

Dünyanın en ünlü restoran zincirlerinden Hard Rock Cafe ve Karnaval Media Group işbirliği ile hayata geçen Hard Rock Cafe Istanbul radyosu yayın hayatına başladı. Karnaval Media Group çatısı altındaki 22. radyo olarak yerini alan Hard Rock Cafe Istanbul, Karnaval web sitesi ve Karnaval Radyo uygulaması üzerinden dinlenebiliyor. 62 ülkede faaliyet gösteren Hard Rock Cafe’nin ilk radyosu olan Hard Rock Cafe Istanbul, bu yeni tematik radyoyla dinleyicilerine Türkiye’deki en iyi ve gerçek rock müzik yayınını vadediyor.

Hard Rock Cafe Istanbul yayın akışında 1965 senesi Beatles kayıtlarından günümüze, Guns N’Roses, Jimmy Hendrix, Pearl Jam, Arctic Monkeys gibi rock müziğin her nesle hitap eden isimleri yer alıyor. Rock’n Roll’un klasik rock, alternatif rock, grunge, indie gibi tüm türleri ile dinleyicilerine ulaşan Hard Rock Cafe Istanbul, “Gerçek rock çalıyoruz!” diyor. Bu yeni radyo rock müzik sevenleri 70’lerden günümüze geniş rock müzik yelpazesinden özenle seçilmiş şarkı listeleri ve özel programlar ile buluşturuyor.