blank

GTA V oyununa dev indirim!

Her oyunuyla yeni rekorlar kıran benzersiz hikâye anlatma biçimi ve gerçekten yaşıyormuş hissi veren dinamik açık dünyasıyla oyun eleştirmenlerinden ve oyunculardan çok büyük övgü almayı başaran oyun, ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine sahip. Açık dünyasında özgürce dolaşıp, canınızın istediğini yapabileceğiniz GTA V’e, 11 Kasım’a kadar sürecek bu şahane kampanya boyunca 109 TL yerine 72 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Kampanya sadece GTA V’le sınırlı değil! GTA Online’da kullanabileceğiniz 1.250.000 GTA dolarını içeren Grand Theft Auto V: Great White Bundle’a da 11 Kasım’a dek 80 TL’den sahip olmak mümkün. Bu harika kampanyadan faydalanmak için burayı ziyaret etmeniz yeterli. Üstelik GTA V’i 72 TL’lik fiyatıyla artık mobil ödeme seçeneğini kullanarak da satın alabilirsiniz.

Bu harika oyunu ve Voidu kataloğunda yer alan birbirinden eğlenceli yüzlerce oyunu kredi kartınızla, tüm GSM operatörlerinin sunduğu mobil ödeme seçeneğini kullanarak veya isterseniz tutarı TTNET faturanıza ekleyerek Voidu’dan alabilirsiniz. Üstelik Voidu’da şimdi Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kartlarla taksitli alışveriş imkânı da var.