blank
"Star Wars"creator George Lucas poses with characters from the movies "Star Wars" during the opening ceremony of the "Sandcrawler" building, Thursday, Jan. 16, 2014 in Singapore. The "Sandcrawler" building, aptly named due to its resemblance to a large vehicle featured in the original "Star Wars" film, is home to the regional headquarters for Lucasfilm Singapore, The Walt Disney Company (South East Asia) and ESPN Asia Pacific.(AP Photo/Wong Maye-E) ORG XMIT: SIN107

George Lucas’ın The Force Awakens’da Sevmedikleri

Star Wars serisinin yaratıcısı George Lucas, The Force Awakens filminde sevmediklerini Charlie Rose ile yaptığı röportajda anlattı.

George Lucas, röportaj sırasında her zaman yenilikçi fikirlere açık olduğunu ve her zaman yeni bir şeyler yapmak istediğini söylüyor. Hollywood’un vizyon filmlerini hiç sevmeyen Lucas, filmlerinde her zaman farklı bir şeyler koymayı sevdiğini ve yenilikçi filmler yapmak istediğini söylüyor.

george-lucas-stormtrooper

Daima kendi izleyeceği filmler çekeceğini söyleyen Lucas, “Onlar retro bir film yapmak istediler. Ben bundan hoşlanmıyorum. Her seferinde yaptığım filmleri tamamen farklı kılmak için çok çalışırım. Farklı gezegenler, farklı uzay gemileri koyarım, yeni bir şey yaratmaya çalışırım.” dedi. Bu sözleri ile Lucas, yeni filmin neden kendi için yetersiz olduğunu açıkladı.