blank

Olcan Adın’dan Tayyip Erdoğan’a Kaç-Ak eleştiri!

Galatasaraylı futbolcular dün akşam tüm takım olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret etti.

Bu haberin sosyal medyada büyük yankı uyandırması ve taraftarlardan büyük tepkiler alınması yüzünden bir anda Galatasaray Spor Kulübü en çok konuşulanlar arasına girdi. Galatasaray futbol takımını şike yapmaya niyetlenmekle suçlayan taraftarlar Erdoğan – Galatasaray buluşmalarından dolayı memnuniyetsizliğini yoğun bir şekilde  dile getirdi.

Bunun üzerine ziyaretçi kafilesinin içinde bulunan Olcan Adın Tayyip Erdoğan’a beklenmedik ve el altından ince bir eleştiride bulundu.  Ali İsmail Korkmaz, Mustafa Kemal Atatürk ve kol saati fotoğrafları beğenerek gerekli mesajı veren Olcan Adın bu hakaretiyle büyük beğeni topladı.

Sosyal medyada “Kaç-Ak” protesto olarak adlandırılan olayın takımdan sadece bir kişi tarafından yapılması ise Galatasaray taraftarı arasında hayal kırıklığı yarattı.

instagram-like-olcan

Olcan Adın ziyaret sırasında beğendiği fotoğraflar arasında, Gezi Parkı olaylarında polis ve esnaflarca dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz, yolsuzluk ve rüşvet iddialarının odağındaki Zafer Çağlayan’ı çağrıştıran kol saati ve Mustafa Kemal Atatürk de bulunuyor.