blank
FRIENDS (NBC) season 6 1999-2000 Shown: David Schwimmer (as Ross Geller,) Jennifer Aniston (as Rachel Green), Courteney Cox (as Monica Geller), Matthew Perry (as Chandler Bing), Lisa Kudrow (as Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani)

Friends’in Az Bilinen 12 Kamera Arkası Fotoğrafı

1990’ların efsane dizisi Friends, birçok insan tarafından beğenilmiş ve diziler tarihinde özel bir yer kurmuştu. Dünyanın en samimi dizisi olarak bahsedilen ünlü dizinin oyuncularının set içerisinde herhangi bir rol dışında çekilmiş fotoğrafları, çekim aralarında yakalanan doğal halleri, bu listemizde.

10 yıl süren Friends, insanların gönüllerine kazınan 6 oyuncu bıraktı. Bittiği için üzülenler, fotoğraflara bakarak geçmişi yad edebilir ve Friends oyuncularının en doğal hallerini set içerisinde görebilirler.

friends-dizi-prova-kamera-arkasi-8 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-3 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-5 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-1 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-2 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-4 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-6 friends-dizi-prova-kamera-arkasi-7 friends-dizi-set-az-biline-fotograf-kamera-arkasi-2 friends-set-fotograf-az-bilinen-kamera-arkasi-1