blank

Evini Soyan Hırsıza Teşekkür Mektubu Yazdı

İngiltere’de oturan Alexandra Mahjouri, evine giren hırsız noel hediyelerini, dizüstü bilgisayarları, televizyonu ve mücevherleri çalınca hırsıza teşekkür etti.

4 aylık hamile Alexandra Mahjouri ve eşinin evine hırsızlar girip evdeki eşyaları çalınınca Alexandra Mahjouri hırsızlara mektup yazdı. Alexandra Mahjouri hırsızlara yazdığı mektupta “Hayatta en değerli şeyin aile olduğunu hatırlattığınız için teşekkürler” dedi.

Alexandra Mahjouri who has wrote a letter thanking burglars for ransacking (PICTURED) her new home and highlighting to her the important things in life. See NTI story NTILETTER. A pregnant dance teacher said her familyís Christmas has been ruined after burglars ransacked her house and stole their presents. Thousands of pounds worth of items have been stolen from Alexandra Mahjouriís new house in Castle Donington ñ including her sonís money box. The 27-year-old was looking forward to the ìperfect Christmasî with her family for the first time in the home in Castle Donington. But all the presents, TVs, jewellery, laptops, shoes, hair straighteners and rings were taken in the raid on Sunday afternoon ñ including items given to her by her late dad.

Televizyonlarını çaldıkları için teşekkür eden Mahjouri, artık daha fazla konuştuklarını belirtti. Ayrıca Noel’in hediyelerden ibaret olmadığını ve ailesiyle vakit geçirmenin mükemmel olduğunu belirtti. Mahjouri mektubunda şunlara da yer verdi :

“Çaldığınız tüm eşyaların ağlamama değecek kadar önemli olmadığını anlamama yardımcı oldunuz. Sonuçta ailemin başına bir şey gelmedi. Önemli olan da bu! Her şey çok daha tatsız sonlanabilirdi.”

“Çevremizde bizi seven, bize destek veren bunca insan olduğunu fark etmemize yardımcı olduğunuz için de ayrıca teşekkürler.”