blank

En İyi 5 CyanogenMod Teması

Android’in en popüler modu olan CyanogenMod sahip olduğu yüzlerce tema sayesinde kullanıcılarının büyük beğenisi topluyor.

Hızı kadar görselliği ile de ön plana çıkan CyanogenMod telefonlaraı farklı arayüzlerde kullanmaya da olanak sağlıyor. Stabilite ve görünüş bakımından çok önemli olan CyanogenMod temalarından en beğendiğimiz 5 taneyi sizler için seçtik, umarız beğenirsiniz.

 

 

Fi

Flat design tasarımına sahip olan tema Fi, renkli duvar kağıtları ve stabil çalışma biçimiyle büyük ilgi görüyor.fi-CyanogenMod

 

Gem Flat

Flat Design’a sahip bir tasarım daha “Gem Flat” .  Yüksek çözünürlüklü ikonlar sunan bu tema aynı zamanda bir çok kullanılabilir kısayola da sahip.

 

gem-flat-Fi

 

Flux

En beğenilen CyanogenMod temalarından biri olan Flux, görsel açıdan büyük beğeni topluyor. Stabil çalışma performansı ve ikonlarındaki sadelik bir çok kullanıcı için vazgeçilmez hale geldi.

 

flux-CyanogenMod

 

 

Lollipop 5.0

Material Design  tarafından tasarlanan hız odaklı olan Lollipop 5.0, rakiplerine göre çok daha hızlı çalışıyor. Görsel kaliteden vazgeçen mod, stabilite ve hız arayanlar için ilk tercih olmalı gibi geliyor.

 

lolipop-5-0-cynogen

 

Objects

Material Design’in bir teması daha! Sadelik ve koyu renk anlayışının bir araya geldiği Object, yüksek performanslı temalardan biri.

objects-cynogen-mod