blank

En hafif Bluetooth kulaklığı artık Türkiye’de!

Mobil tüketici pazarına yönelik hands-free (eller serbest) iletişim ürünleri geliştiren dünyanın lider kablosuz iletişim markası Jabra, birinci sınıf hoparlörlerle gerçeğe yakın HD ses kalitesi sunan yeni kulaklığı Jabra Eclipse’i Türkiye’de satışa çıkarıyor. Cebinizde şarj olabilen şık ve zarif Bluetooth kulaklığın ağırlığı sadece 5,5 gram.

 

İşiniz gereği sürekli yollardaysanız ve telefon başındaysanız, Jabra’nın yeni Bluetooth kulaklığı tam size göre! Jabra’nın bugüne kadar ürettiği en hafif kulaklık olan Eclipse, aynı zamanda telefon sohbetlerini saatlere yayan, stil sahibi kişilere de hitap ediyor.

 

Zarif bir tasarıma bürünmüş teknoloji harikası Jabra Eclipse, müzik dinlenebilecek kalitede tasarlanmış birinci sınıf HD hoparlörleriyle kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü veriyor. Telefonlaşırken, mesajlarınız okunurken veya sesli kitap dinlerken hiçbir kelimeyi kaçırmamanız, dış seslerden etkilenmeden yalnızca görüşmelerinize odaklanmanız için tasarlanan Bluetooth kulaklık, taşınabilir şarj cihazı olarak da çalışan dock ünitesi sayesinde, toplamda 10 saatlik konuşma süresi sunuyor. Cihazınızda kalan konuşma süresini ve batarya seviyesini ise, basit bir görsel gösterge ile telefonunuzdan takip edebiliyorsunuz.

 

Jabra_Eclipse

 

Marifetli asistan Jabra Assist

Üstelik Jabra Eclipse, Google Now ve Siri’ye kusursuz biçimde bağlanabildiği için, telefonunuzu cebinizden çıkarmanıza bile gerek kalmadan e-postalarınıza, SMS’lerinize, aramalarınıza ve müziğinize erişim sağlayabiliyor. Bu özelliklerin hepsi, Jabra’nın en marifetli sesli yardımcısı olan ve Bluetooth kulaklıkla entegre edilebilen Assist uygulamasıyla destekleniyor. Telefon kullanma deneyiminizi baştan sona değiştiren Assist ile ses kalitesini kişiselleştirebiliyor, konuştuğunuz dili değiştirebiliyor ve SMS’leri sesli okutabiliyorsunuz. Kısacası, günlük hayatınızda önem verdiğiniz her şeyi tek bir kulaklıkta toplayabiliyorsunuz.

 

Kulaklık kaybetme derdine son!

Kulaklık kaybetmekten sıkıldıysanız, Jabra’nın yeni Eclipse’i bu sorunu sizin için ortadan kaldırıyor. Jabra Eclipse’i her kullandığınızda kulaklığın koordinatları otomatik olarak kaydediliyor ve telefonunuzdaki haritaya aktarılıyor. Böylece kulaklığınızı kaybettiğinizi anladığınız anda, haritada en son bıraktığınız yeri tespit edebiliyor ve kulaklığın dışarıya ses vermesini sağlayarak kapalı alanlarda yerini daha kolay tespit edebiliyorsunuz.

 

Jabra Eclipse, Türkiye’de 499,90 TL’den satışa çıkacaktır.