blank

Eğlenceli bir oyun deneyimi “Room L”

Escape Planet işbirliği ile hayata geçirdiği “Logitech Room L” ile her yaştan oyun severlere farklı ve eğlenceli bir deneyim yaşatıyor.

Son zamanlarda tüm dünyada yaygınlaşan ve büyük ilgi gören odadan kaçış konseptiyle hazırlanan “Logitech Room L”, Türkiye’de ilk defa bir marka için özel olarak tasarlanan oda olma özelliği taşıyor. Gerçek zamanlı kaçış deneyimi sunan oyunda iki ile beş kişilik gruplar halindeki oyunseverler, Escape Planet’in Taksim’deki şubesinde Logitech için özel hazırlanmış odadaki şifreleri çözerek odadan çıkmayı hedefliyor.

Online oyun tutkunları için ise Karbonat tarafından farklı senaryoda ayrı bir oyun tasarlandı. Facebook kullanıcı bilgileriyle roomlogitech.com adresindeki uygulamaya ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, Logitech ürünleri ile donatılmış odadaki bulmacaları çözerek eğlenceye ortak olabiliyor. Şifreleri çözenler arasından her hafta beş kişi Escape Planet Taksim’deki Room L’de gerçek odadan kaçış deneyimi hakkı kazanıyor, ayrıca yapılacak çekilişle çeşitli Logitech ürünleri kazanma şansı da yakalıyor.

Logitech+RoomL_1