blank

Doctor Who Noel Özel Bölümü Sinemalarda Olacak

Doctor Who hayranlarının her yıl beklediği özel olarak hazırlanan Doctor Who Noel Özel Bölümü, bu yıl diğer yıllardan farklı olarak sinemalarda da gösterime girecek.

Steven Moffat ve ekibi tarafından hazırlanmakta olan Doctor Who’nun 25 Aralık günü çıkacak olan Noel Özel Bölümü, 28 – 29 Aralık geceleri sinemalarda gösterime girecek. Şuan sadece Amerika’da yapılması planlanan uygulama aynı anda 300’ten fazla sinemada uygulanacak. River Song’u canlandıran Alex Kingston’la yapılan röpörtaja göre fazladan bölümler de olacak olan film hakkında Alex Kingston şu şekilde konuştu:

“Gelecekte bir Noel günündeyiz ve TARDIS buzlarla kaplı, karlı bir kasaba yoluna park etmiş, bir sonraki macerasını bekliyor. Zaman yolcusu River Song, bu Noel ilk kez kocasının Peter Capaldi formundaki yeni enkernasyonuyla tanışıyor.”

Picture Shows: The TARDIS BBC ONE: Sunday December 25th, 2005 The legendary Time Lord, Doctor Who returns to planet earth for Christmas. Along with established sidekick Rose (Billie Piper), the re-generated Doctor (David Tenant) is once again faced with a battle against evil in a bid to protect planet earth from destruction. From flame-throwing Santas to the evil alien Sycorax, Rose and The Doctor find themselves in one of the hardest battles their friendship has had to endure... Warning: Use of this copyright image is subject to Terms of Use of BBC Digital Picture Service. In particular, this image may only be used during the publicity period for the purpose of publicising'Doctor Who' and provided the BBC is credited. Any use of this image on the internet or for any other purpose whatsoever, including advertising or other commercial uses, requires the prior written approval of the BBC.

Doctor Who’nun Noel Özel Bölümüne yapılan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.