blank

Sezon sonu bitirilen Constantine, Arrow’a geliyor

Beklenen reytingi yakalayamasa da kendisine sağlam bir hayran kitlesi edinene John Constantine dizisi sezon sonu itibarıyla devam etmeyeceğini açıklamıştı. Hayranları tarafından büyük üzüntüyle karşılanan bu habere yeni bir güncelleme geldi. John Constantine kendi dizisine elveda desede tabiri caizse gönüllerde yaşayacak.

The Arrow ve Flash’ın yayınlanmasından sorumlu olan The Cw’nin başkanı Mark Pedowitz yaptığı açıklamada John Constantine’in özel bir bölüm için Arrow’a uğrayacağını doğruladı. Mark yaptığı açıklamada;

” O bir dedektif, bir sihirbaz ve bir iblis avcısı. Kendisi Oliver’a okların yetmediği noktada çok önemli bir destek verecek”. Anlayacağınız bir doğaüstü tehdit olacak, e tabii ki Oliver kimi arayacak? Constantine! Peki bundan sonrası var mı? Orasını bilmiyoruz. Matt Ryan’ın Constantine’i diziye bağımsız mı gelecek, yoksa o dizinin mitosu da burayla birleştirilecek mi, onu da bilmiyoruz. Tek bildiğimiz şey, bu sezon, bir noktada Constantine ve Arrow omuz omuza mücadele edecekler. Muhtemelen reytingler sağlam gelirse, devamı da gelecektir. ”