blank

Cloud 9, Team Liquid ve Team Solomid takımları sponsorlarını buldu

E-spor alanında aldıkları başarılarla dikkatleri üzerlerine çeken Cloud 9, Team Liquid ve Team Solomid takımları 2014 yılı sponsorlarını buldu.

HTC’nin sponsorlukları, geçen hafta sonu Cloud 9 ve Team Liquid’in X Games Aspen’de düzenlenen ilk Counter Strike: Global Offensive turnuvasında ve üç ekibin de Kuzey Amerika’daki League of Legends Şampiyonluk Serisi (LCS) sezonuna katılması ile başladı. Teknoloji ve tasarımda olduğu kadar sponsorluk ve iletişimde de inovatif bir strateji geliştiren HTC’nin e-Spor takımları sponsorluğu, HTC markasıyla mükemmel biçimde örtüşüyor.

Cloud 9, Team Liquid ve TSM dünyanın en tanınan ve başarılı e-Spor takımları arasında yer alıyor. En başarılı Kuzey Amerika merkezli oyun organizasyonlarından biri olan Cloud 9’ın Twitter üzerinde yaklaşık 150.000 takipçisi bulunuyor. TSM ayda altı milyon tekil Twitch izleyicisine ulaşırken Team Liquid’in YouTube kanalı ise bugüne kadar 25 milyon defa izlendi.

Dünya çapındaki popülaritesinin hızla yükselmesi sayesinde, birçok geleneksel spor dalı ile boy ölçüşecek izlenme düzeylerine ulaşan e-Spor’da, bu seçkin takım sponsorlukları da HTC’nin oyun severler ve müşterileri ile temasa geçmesi için muazzam bir fırsat sunuyor. HTC ve takımlar hakkında daha fazla bilgi için, Twitter üzerinden HTC, Cloud 9, Team Liquid ve Team Solomid’i linklerinden ulaşabilirsiniz.