blank

Babylon doğduğu yer Asmalımescit’e veda ediyor.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın en iyi canlı müzik mekanları arasında gösterilen Babylon, doğduğu evi Asmalımescit’e Mayıs ayında veda ediyor. Kurulduğu günden bu yana iyi müzik, samimi bir ortam ve daima kaliteli hizmet anlayışıyla sayısız uluslararası ve yerli müzisyeni sahnesine konuk eden Babylon, yolu bugüne kadar Babylon’dan geçen herkesi Mayıs ayındaki düzenlenecek konserlerle mekanla vedalaşmaya davet ediyor.


Babylon Asmalımescit’in Son Konseri Iyeoka

Babylon’da son kez sahneye soul ve rhtyhm’n blues’a getirdiği yenilikçi pop yaklaşımıyla dikkat çeken ve ender rastlanılan bir sese sahip Iyeoka çıkıyor. Daha önce Femi Kuti, Zap Mama ve Soulive gibi blues, soul ve cazın en önemli müzisyenleriyle beraber aynı sahnede performans sergileyen, ses rengi ve vokalleriyle Nina Simone’a benzetilen Iyeoka, Babylon’da misafirlerini caz ve soul ile dolu bir geceyle bir araya getiriyor.


Babylon Yeni Sezonu Yeni Mekanında Karşılayacak

Tam 15 senedir şehrin müzik ve eğlence hayatına yön veren Babylon, yeni sezonda ahalisini haftanın her günü tüm gün boyunca vakit geçirilebilecek yeni kurgusu ve özgün bir programla yeni evi Babylon Bomonti’de karşılayacak.