blank

Akıllı şarj özellikli yeni TP-LINK harici bataryayı gördünüz mü?

TP-LINK, yeni power bank (yedek şarj birimi) modelini satışa sunuyor. Akıllı şarj özellikli TP-LINK PB50 model power bank, özellikle iş adamlarını hedefliyor.

Geçtiğimiz yaz 10400mAh’lık ilk power bank modelini satışa sunarak hem sürpriz yapan hem de Türkiye power bank pazarını şekillendiren TP-LINK, tasarımı ile özellikle iş adamlarını hedefleyen yeni yedek şarj brimini satışa sunuyor. Önceki model gibi kaliteli, güvenli ve sağlam olan TP-LINK PB50 power bank, 10000mAh gücünde, hem şık hem de cepte dahi çok rahat taşınabiliyor.
PB50 model yedek şarj birimi, akıllı bir yongaya sahip ve bu sayede cihaza uygun maksimum şarj hızını ayarlayabiliyor. Şarj edilecek cihaza uygun akım ile ürünleri koruyan power bank, hem Apple hem Android cihazlar ile uyumlu ve akıllı telefon, tablet bilgisayar, selfie çubuğu, aksiyon kamerası gibi mikro USB’den şarj edilebilen tüm cihazlarla kullanılabiliyor. Üzerinde bulunan iki adet USB çıkışı ile aynı anda iki farklı cihazı güvenli bir şekilde şarj etmek mümkün.

PB50(UN)1_0-01-1280
Üstün güvenlik…
TP-LINK’in diğer power bank modelinde olduğu gibi PB50 modeli de üst seviye güvenlik özelliklerine sahip. Hem power bank’ı hem de şarj ettiği cihazları korumaya yönelik 6 güvenlik kalkanına sahip olan cihaz, kullanılan sağlam ve güvenilir pili ile güvenlik özelliklerini perçinliyor. TP-LINK power bank modellerinde LG markalı piller kullanılıyor; bu yeni modelde lityum-polimer pil bulunuyor. PB50’de kullanılan piller, nano seramik kaplamalı ve yüksek havalandırma için gözenekli bir malzeme kullanılarak üretilmiş. Bu sayede pillerin dayanıklılığı ve ısı direnci yükseltilmiş oluyor.

10000mAh kapasiteli pili sayesinde bir akıllı telefonu birden fazla kez tam şarj edebilen PB50 power bank’ın üzerinde bulunan dört kademeli LED göstergesi ile pil durumunu kolayca takip etmek mümkün. İş adamlarının yanlarında rahat taşıyabileceği ve her yerde, her zaman şarj sorununu çözen TP-LINK’in yeni power bank’ı Türkiye’de 56 USD+KDV fiyatla satışa sunuluyor.
Ayrıntılı bilgi için: