blank

80’lerin filmlerinden 25 kamera arkası fotoğraf

1-) Michael Keaton, Jack Nicholson, ve Tim Burton Batman setinde

1-batman-tim-burton

2-) Dan Aykroyd ve Eddie Murphy sette beraber zaman öldürürken
25-trading-places

 

3-) Michelle Pfieffer ve Al Pacino  Scarface setinde zaman geçirirken24-scarface

4-) Carrie Fisher ve dublörüyle beraber Return of the Jedi setinde güneşlenirken23-star-wars

5-)  Back to the Future setinden eğlenceli bir bekleyiş anı22-back-to-the-future

6-) Diane Lane, Sofia Coppola ve Matt Dillon Rumblefish film setinde21-rumblefish

7-) Harrison Ford ve George Lucas, Return of the Jedi film setinde20-return-of-jedi

😎 Roger Rabbit sahne çekiminden değişik bir kare19-roger-rabbit

9-) Christopher Reeve ve Richard Pryor  Superman III çekimleri sırasında18--superman

10-) Wilt Chamberlin ve Andre the Gian, Arnold Schwarzenegger’le Conan setinde eğlenirken17-arnold-schwarzenegger

11-) Ghostbuster’da Marshmallow sahnesi çekilirken16-ghostbusters-photo-u1

12-) Harrison Ford ve Karen Allen Taking Raiders of the Lost Ark filminin çekimlerinde dinlenirken15-raider-of-the-lost-ark

13-) Al Pacino ve Brian De Palma  Scarface filminin setinde14-al-pacino

14-) Dev Andre, Mandy Patinkin ve Wallace Shawn  The Princess Bride filminin setinde13-adnre-the-giant

15-) E.T sahnesini kurarken12-et-behind

16-) Tim Burton ve Peewee Herman  Big Adventure setinde11-tim-burton

17-) Marty McFly’ın Geleceğe Dönüş filmi sahnesi çekimlerinden bir kare10-back-to-the-future-ii-photo-u1

18-) Kurt Russell ve dublörü Escape from New York çekimleri sırasında9-kurt-russell

19-) Bill Murray Sitting, Ghostbusters çekimleri sırasında8-bill-murray

20-) Michael Keaton, Beetlejuice makyajını yaptırırken7-michael-keaton

21-) Alan Rickman, Bruce Willis ve John McTiernan Dei Hard çekimleri sırasında6-die hard bts

22-) Rutger Hauer ve Harrison Ford, Blade Runner setinde beraberken5-harrison-ford

23-) Kurt Russell ve John Carpenter Big Trouble in Little China Set filminin çekimleri sırasında4-kurt_russell_john_carpenter

24-) Winona Ryder ve Alec Baldwin  Beetlejuice Setindeyken3-beatlejuice

 

25-) Steven Spielberg Poltergeist filminin çekimleri sırasında zaman öldürürken2-steven-spielberg