blank

2016 Yılının En Dikkat Çekecek Saç Rengi ve Saç modelleri

2015 sezonun kapanmasıyla birlikte herşeyde olduğu gibi saç modelleri ve saç renklerinde de büyük değişiklikler meydana geldi. Bugün sizler için 2016 yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz  saç renkleri ile ilgili fikirler paylaşacağız. Özellikle ombre saç boyama tekniğinin ve işleminin yaygınlaşması ile birlikte normalde uğraştırıcı ve zor uygulanan saç renklerinin kullanımı ve uygulanması yaygınlaştı.Dolayısıyla yeni saç renkleri ve saç modelleri ortaya çıktı. Bu sezona damga vuracak saç renklerinin başını küllü sarı saç rengi, gri saç renk ve gri tonları ile bal sarısı saç renkleri çekmektedir. Şimdi sizin için özel olarak seçtiğim 5 ilginç saç renklerini incelemeye başlayabiliriz.

1)Küllü sarışın saç renkleri

Küllü sarışın saç rengi özellikle son 2 yıldır kullanımı oldukça artmış olan bir saç rengidir. Gerçekten çok şık bir görünümü vardır ancak ten renginize uygun bir küllü sarışın saç rengi seçmelisiniz.

kül sarısı saç rengi

2)Bakır saç rengi ve tonları

Gerçekten çok şık ve beğendiğim bir saç rengidir! Resimdeki saç modelide ayrıca çok şık
kahküllü düz uzun bakır saç modeli

3)Gri saç renkleri

Son 1 yıl içinde bu kadar çok popüler olan bir saç rengi daha yoktur heralde. Eminim çevrenizde saçını gri saç rengine boyayan en az 2 arkadaşınız vardır =)

mavi göz kül rengi sarı saç

4)Siyah mavi  saç rengi

Özellikle beyaz tenliyseniz kesinlikle denemeniz gereken bir saç rengi!

mavi siyah saç rengi

5) Metalik Saç renkleri

2015 yılının en popüler saç rengi olan metalik saç renkleri Genç kızların en çok beğendiği ve kullandığı saç renklerinden birisi. 2016 yılında da popülerliğini koruyacak ve çok daha değişik renk seçenekleriyle karşımıza çıkacak!

metalik-saç-rengi

Bonus: Evet sıra geldi bonusumuza olan Candy Unicorn saç rengimize. Candy unicorn dediğimiz bu saç rengi bu sene çok moda olacak bir saç rengi! Kesinlikle sokaklarda denk gelip görmüşsünüzdür ancak ismi hakkında bilginiz yoktur! Buyrun inceleyin

candy unicorn saç rengi

Evet geldik konumuzun sonuna.Bu listeyi hazırlarken sonsacmodelleri.com isimli saç modelleri sitesinden oldukça faydalandık. Eğer saç modelleri ve saç renkleri ile ilgileniyorsanız, bu konuyu hazırlarken yardım aldığımız bu siteyi detaylı olarak incelemenizi öneririm.Gerçekten seveceğinize eminim. Ayrıca kısa saç modelleri ile ilgili paylaştıkları konular , fikirler ve saç modeli önerileri gerçekten bir ayrı güzel.