blank

20 Bin Dolar Ödüllü CS:GO Turnuvası!

Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Kinguin, ilki büyük ilgi gören Operation Kinguin adlı Counter Strike: Global Offensive turnuvasının ikincisini düzenliyor. Operation: Kinguin #2 ilkinden daha büyük, daha iyi ve daha eğlenceli olacağa benziyor çünkü maçların yayınlanacağı DingitTV ile yapılan işbirliği ile turnuvanın büyük ödülü tam 20.000 dolara çıkarılmış!

İlkini Türkiye’den Space Soldiers’ın kazandığı Operation Kinguin’in ikinci sezonu bugün başlayacak ve 8 hafta boyunca devam edecek. DingitTV üzerinden canlı yayınlanacak maçlarıwww.Dingit.tv/Kinguin_Net adresinden pazartesiden perşembeye kadar her gün 19.00 ve 21.30’da izleyebilirsiniz.

Operation Kinguin’in ikinci sezonu, iki aşamalı grup maçlarının ardınan, 8 takımın yer alacağı tekli eliminasyon usulüyle yapılacak maçlarla devam edecek. Turnuvaya ilişkin güncel bilgiler #OpKinguin etiketiyle Kinguin’in sosyal medya hesaplarından da yayınlanacak. Her zamanki gibi Kinguin’in oyunserverler için bu etkinliğe özel sürprizleri var. 8 hafta sürecek turnuva boyunca OPKINGUIN indirim koduyla CS:GO skin’lerinde %40 indirim sizleri bekliyor.