Connect with us

Sinema

X-Men: Apocalypse ekibi değişti! Yeni Cyclops, Storm ve Jean Grey’le tanışın

Published

on

Sevilen film serisi X-Men oyuncu değişikliğine gitti! İyi mi oldu? Bunu soruyu film çıktığında cevaplayabileceğiz.

Gelmiş geçmiş en iyi serilerden biri olabilecekken bizce oyuncu tercihine kurban giden X-Men bu hatayı düzeltme yolunu seçti. Oyuncu kadrsounda Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Ian McKellen’ı barındırarak harika bir açılış yapan fakat sonra Strom karakteri için Halle Berry’i seçen yönetmen ve yapımcı geç olsun güç olmasın diyerek oyuncu kadrosunda değişikliğe gitti.

Byan Singer X-Men Apocalypse’in yeni ve daha genç oyuncularını Twitter üzerinden duyurdu. Sophie Turner‘ın Jean Grey’i, Alexandra Shipp‘in Storm’u ve Tye Sheridan’ın Cyclops’u canlandıracağı film X-Men’ler daha gençken geçecek.

Bu yüzden Magneto ve Prof. X’in yaşlı hallerini canlandıran Patrick Stewart ve Ian McKellen’ı büyük ihtimal filmde göremeyeceğiz. Onun yerine önceki filmlerde de karşımıza çıkan ve karakterlerin genç hallerini oynayan James McAvoy, Evan Peters yer alacak. Channing Tatum’un ise Gambit olarak karşımıza çıkması beklenen filmde bakalm ne gibi yeni değişiklikler olacak bizleri okumaya devam edin.

 

Storm

alexandra-shipp

Jean Grey

sophie_turner

CyclopsFRANCE-ENTERTAINMENT-FILM-US-FESTIVAL-DEAUVILLE-RED CARPET

 

Continue Reading
Comments

Haber

Thor: Ragnarok’un Biletleri Ön Satışa Çıktı

Published

on

Yaklaşmakta olan İskandinav kıyametine hazır olun! Taika Waititi’nin yönetmenliğini üstlendiği serinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok, 27 Ekim Cuma günü vizyona giriyor.

Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemeye çalışan Thor, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk’la da ölümcül bir mücadeleye giriyor. Biletleri tüm Cinecity Sinemaları’nda ve www.cinecity.com.tr’de ön satışa çıkan Thor: Ragnarok için yerinizi şimdiden ayırtın. Marvel Sinematik Evreni, Thor serisinin üçüncü filminde, Asgard’ı kurtarmak adına zorlu bir mücadeleye giren Thor’un macerasını anlatıyor. Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela’nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok), kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard’a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Ama önce, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk’la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarışmadan sağ çıkmalıdır.

Yönetmen koltuğunda Taika Waititi’nin oturduğu filmde, Thor’u bir kez daha Chris Hemsworth canlandırıyor. Tom Hiddleston (Loki), Cate Blanchett (Hela), Idris Elba (Heimdall), Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk) ve Anthony Hopkins (Odin)’in yer aldığı film güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

 

Continue Reading

Haber

İstanbul’un Kedileri Belgesel Oldu!

Published

on

Ceyda Torun’un yönetmenliğini yaptığı, İstanbul’daki kedileri anlatan Kedi isimli belgesel 9 Haziran tarihinde izleyici ile buluşacak!

Dünyanın en kalabalık ve hareketli şehirlerinden biri olan İstanbul’da; “sıradan kedilerin, sıradışı hayatlarına” eğiliyor Kedi belgeseli. Ceyda Torun yönetmenliğindeki yapım, Başka Sinema etiketiyle dağıtıma girecek.

“Eleştirmenler ve seyirciler hemfikir, siz İstanbul’un kedilerine aşık olurken, bir aile filmi olan KEDİ de kalbinizde ve evinizde bir yer edinecek.” sözleriyle kendini anlatan bu eşsiz yapımın fragmanı ise şu şekilde:

Continue Reading

Haber

Ünlü Film Karakterlerinin Kıyafetleri Sıradan Birine Giydirilse Nasıl Olurdu?

Published

on

Kültleşmiş film kostümleri sıradan birine giydirilirse sizce neye benzerdi?

İtalyan sanatçı Daniel Cuello bu merakını bastırmak adına esprili bir o kadar da bizim büyük beğenimizi kazanan bir projeye dönüştürmüş. Yaşlı, göbekli ve kırmızı burunlu karakterimiz, Black Swan’dan Fight Club’a pek sevilen filmden kostümler giydirilerek karşımıza çıkıyor. Peki ya siz en çok hangi karakteri beğendiniz?

Back To The Future- Marty McFly

Breakfast At Tiffany’s- Holly Golightly

The Big Lebowski – Dude

The Silence of the Lambs – Hannibal

The Royal Tenenbaums – Chas Tenenbaum

Fight Club – Tyler Durden

Black Swan – Nina

Her – Theodore

Continue Reading

Trending