Connect with us

Teknoloji

Vodafone’ın bilinmeyen karlı tarife ve paketleri

Published

on

Vodafone kullanıcılarının yüzünü güldürecek en hesaplı Vodafone tarife ve paketleri hangileri?

Sizler için en ucuz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış paketleri bir araya getirdik.  İster dakika ister mesajlaşma isterseniz internet paketi her türlü isteğinize yanıt verecek birbirinden farklı tarifeler aşağıda. Nasıl kayıt yapacağınız da her tarifenin altında yer almaktadır, umarız beğenirsiniz.

Tarifeler

TARİFE: KOMPLE 1000 ( 26 YAŞ ALTI İÇİN ) (Normalde 26 yaş altı için diyorlar ama 26 yaş üstü olup mesaj yollayanların geçişi de onaylandı. Sonrası ne olur bilemiyorum ama şuan için yaş sınırı olmaksızın kabul ediyor.)

Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 22 TL ( KOMPLE22 -> 7000 )

TARİFE : EFSANE FIRSAT (Yaş sınırı yok , mevcut Vodafone müşterileri)

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS + 1 GB : 18TL EFSANEFIRSAT -> 7000

NOT: CEP AVANS HARİÇ HATTINIZDA EN AZ 18 TL OLMASI GEREKİR

TARİFE: İKİLİBİN ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her Yöne 1000 DK + 1 GB İnternet : 22 TL ( IKILI22 -> 7000 )

TARİFE: ÜÇLÜ AVANTAJ

Şebeke içi 1000 DK + 1000 SMS + 1 GB : 20 TL ( UCLUAVANTAJ -> 7000 )

NOT: CEP AVANS HARİÇ HATTINIZDA EN AZ 20 TL OLMASI GEREKİR

TARİFE: SUPER ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ÜSTÜ İÇİN )

Her yöne 500 DK + 1000 SMS + 2 GB : 28 TL ( SUPER3 -> 7000 )

TARİFE: SUPER İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1GB : 22 TL ( SUPER2 -> 7000 )

TARİFE: MEGA İKİLİ

Her yöne 500 DK + 1.5 GB : 22 TL ( MEGAIKILI -> 7000 )

TARİFE: SES AVANTAJ

Her Yöne 500 DK : 17 TL (SESAVANTAJ -> 7000)

TARİFE: MEGA ÜÇLÜ ( 26 YAŞ ALTI İÇİN )

Her Yöne 500 DK + 1000 SMS+2 GB: 25TL (MEGA3 -> 7000)

PAKETLER

PAKET: FREEZONE 3U1 ARADA

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 1 GB : 25 TL ( FIRSAT3->7000 )

PAKET: KOMPLE FIRSAT

Her Yöne 500 DK + 5000 SMS + 2 GB : 30 TL ( FIRSAT30-> 7000 )

PAKET: KOLAY FIRSAT

Her Yöne 500 DK : 19 TL ( 500FIRSAT -> 7000 )

Continue Reading
Comments

Haber

Yapay Zekâ Öfkelenmeye Başladı!

Published

on

Stephen Hawking,  yapay zekâ teknolojisiyle ilgili şu sözleri sarf etmişti: “Yapay zekâlar insanlığın başına gelen ya en iyi şey, ya da en kötü şey olacaklar.”

Google DeepMind şirketi tarafından üretilen yapay zekâlar, geliştirdiğimiz teknoloji ile ilgili ne kadar dikkatli olmamız gerektiğini gözler önüne seriyor.
DeepMind yapay zekâlarının geliştirilmesi ile ilgili geçtiğimiz yıl büyük evre kaydedilmiş, robotlara yeni hatıralar edinme ve bunları anımsayabilme özelliği kazandırılmıştı. Ayrı olarak bu yapay zekâlar, dünyanın en iyi Go oyuncularıyla girdikleri karşılaşmalarda kazanan taraf olmuş, insanın kendinden çok daha zeki robotlar yaratabileceğini ispat etmişlerdi.
Günümüzde ise bu robotların insan sesini taklit etme maharetleri ve işbirliği yapma eğilimleri üzerinde çalışılıyordu. Çalışmalar gösterdi ki, Google’ın yapay zekâları bir oyunda kaybedeceklerini anladıkları vakit öfkelenmeye ve kazanmalarını sağlayacak saldırgan taktikler geliştirmeye başlıyorlar.
Yapay zekâların işbirliği yapma eğilimini test etmek isteyen araştırmacılar, onlara kolay bir meyve toplama oyunu oynattılar. Yapay zekâlardan istenen, bu bilgisayar oyununda birbirleriyle yarışmaları ve olası olduğu kadar çok sayıda elma toplamalarıydı. Oyunun başlarında meselesiz bir şekilde ilerleyen mücadele, elmaların sayısı azaldıkça değişik bir boyut kazanmaya başladı. Daha çok elma toplamak için saldırgan tavırlar sergileyen robotlar, oyundaki lazerleri kullanarak birbirlerini oyunun dışına atmak ve tüm elmaları kendileri toplamak için mücadele etmeye başladılar.
Mevzubahis mücadeleyi aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu oyunda elmalar yeşil, lazerler sarı ve yapay zekâlar kırmızı ve mavi renkle temsil ediliyor. Üstelik daha da enteresanı, oyunda rakibi vurarak hiçbir ekstra puan kazanılmıyor oluşu. Lazerle rakibi vurmanın tek avantajı, rakibi bir müddetliğine oyundan düşürerek daha fazla elma toplanabilmesi. Lazerler kullanılmadığı vaziyette her iki yarışmacı da aynı sayıda elma toplayarak görevi başarıyla bitirebiliyor ve yapay zekâların eski sürümleri da bunu yapma eğilimi gösteriyordu.
Araştırmacılar yapay zekâlar için daha küçük bir ağ kullandığı vakit yapay zekâların beraber sulh içinde çalışma eğilimleri artıyor.

Continue Reading

Haber

Dengede Durabilen Motosikletler Geliyor!

Published

on

Motosiklet kullanmanın gereklilikleri arasında yer alan dengede olmak tarihe karışıyor! 2 teker üzerinde de kendiliğinden dengede durabilen motosikletler geliyor!

Thrustcycle isimli firma, motosiklet sektörünün çokta nasiplenemediği teknolojiyi, büyük bir hamle yaparak sunuyor! Firmanın geliştirdiği teknoloji ile yeni nesil motosikletler kendiliğinden dengede durabilecek!

 

GyroCycle

GyroCycle ismi ile piyasa sunulacak olan motosikletler, jiroskopik efekt sayesinde ayakta durabiliyor. Özellikle motor hayranlarına başlangıç aşamasında çok fazla yardımcı olabilecek gibi duran bu makineleri ThrustCycle firması önümüzdeki yıl piyasaya sürebilmek için yoğun bir çalışma yürütüyor.

GyroCycle‘ların fiyatının 20.000 dolardan aşağıda seyredeceği bilgisini de paylaşan firma, motosiklet sektöründe büyük bir ilke imza atabilir.

Continue Reading

Haber

4.11.2016 Internet Yavaşlık Problemi ve Sebebi

Published

on

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları 4.11.2016 Cuma sabahına internetsiz uyandı diyebiliriz.

Özellikle sosyal medya sitelerine ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlar çareyi her zamanki gibi VPN kullanarak aştı. Facebook, Twitter ve Youtube sayfalarına erişim sağlayamayan hatta ve hatta WhatsApp uygulaması üzerinden mobil iletişimi sekteye uğrayan vatandaşlar ise sabahtan beri aynı soruyu soruyor, neden?

HDP Eş Başkanları Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, HDP’li vekiller Ferhat Encü, Leyla Birlik, Selma Irmak, Abdullah Zeydan, İdris Baluken, Sırrı Süreyya Önder, Ziya Pir, Gülser Yıldırım, Nursel Aydoğan gözaltına alındı.Sabaha karşı evlerinden kapıları kırılarak alınana milletvekilleri olayı tetikleyen unsur oldu. Sonrasında ise Diyarbakır’da sabah saatlerinde patlayan bir bomba internet yavaşlatmasının tamamen önünü açtı diyebiliriz. 07:56’da Yeri Bağlar Emniyet Binası önünde gerçekleşen bombalı saldırı ve sonrasındaki çatışmalarda 6 kişi yaralandı.

Internet neden yavaş diyene çözüm VPN!

VPN sayesinde Twitter, Facebook ve Youtube başta olmak üzere popüler sosyal medya ağlarına girişler, çok hızlı bir biçimde gerçekleşebiliyor. Eğer siz de girişlerinizi VPN üzerinden yapmak isterseniz aşağıdaki haberimizi ziyaret ederek size uygun olan programı kullanabilirsiniz.

Erişim engellenen, yasaklı sitelere nasıl girebilirim? İşte yöntemler!

Continue Reading

Trending