Ünlülerden “Ankara Katliamı” hakkında yorumlar

Türkiye’de ki ünlü isimler “Ankara Katliamı”nı lanetleyen açıklamalarda bulundu.

Dün (10 Ekim 2015) tarihinde, Ankara’da ki Tren Garı kavşağında; Barış mitingi için bir araya gelmiş insanların 2 canlı bomba ile katledildiği; ülke tarihinin en büyük terör saldırısı olan olay hakkında ünlülerden gelen yorumları aşağıda paylaşıyoruz.

Oktay Kaynarca: Değişmez mi, başaramaz mıyız, beceremez miyiz? Bu kadar mı zor insan olmak?

Hülya Avşar: Lütfen biri bizi kurtarsın artık

Türkan Şoray: Yine canımız yandı, terörü lanetliyorum!

Derya Baykal: Ankara’daki patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum..

Cem Yılmaz: Başımız sagolsun.Teröre, insan hayatını hiçe sayan her fikre lanet olsun.

Hülya Koçyiğit: Güzel memleketimizin, aziz milletimizin birliğine kast eden, bu acıyı bize yaşatan karanlık elleri şiddetle kınıyorum. Bu faciada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı diliyorum. Acımız çok derin ama hiç kimsenin gücü birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, memleketimizi bölmeye yetmeyecek.

Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum.

Arzum Onan: Nasıl hain, nasıl kalleşce! Mitingin adı “Bariş” be! Bildigim butun bedduaları ediyorum..

Sibel Can: Bugün Barış ve demokrasi için Ankara’da bir araya gelen işçilere ve emekçilere yapılan hain saldırıyı kınıyorum.. Vicdanı olan herkes gibi çok üzgünüm.. Ölen masum insanlara Allah’tan rahmet Yaralılara acil şifalar diliyorum. Ailelerine Allah büyük sabır versin. Terörü bir kez daha lanetliyorum..

Selda Alkor: Güzelim ülkem ne hale geldi, canımız yana yana can kalmadı. Terörü en şiddetli hali ile lanetliyorum!!

Written by Alper Burak Çan

30’a yakın yaşlarda, 9-6 yolları beyaz yaka emekçisi, her daim müzisyen; sanat aşığı bir kedisever. Herkes gibi lisans diplomalı, herkeste olması gerektiği kadar mücadeleci. Eşitliğe ve özgürlüğe aşık, aydınlık umutlu, karanlıkla kavgalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apollon Smintheus Tapınağı’ndan Yeni Bulgular

The Walking Dead 6. sezon ile geri dönüyor!