Portecho Mayıs ayında sahne alacak

Portecho Mayıs ayında Ankara ve Çorlu’da sahne almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz dönemde üçüncü albümleri Motherboy’u yayınlayan ve tüm müzik otoritelerinden tam puan alan Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan’ın çığır açan projesi Portecho ve Düz Adam aynı sahnede 23 Mayıs gecesi CCG Performance Çorlu’ da

The New York Times gazetesinin hızla yükselen ve geleceği parlak bir grup olarak nitelendirdiği Portecho, Tan Tunçağ ve Deniz Cuylan ikilisinden oluşuyor. Yayınladıkları ilk albümleri 2006 tarihli Undertone ile müzikseverlere farklı bir deneyim sunan ikili, sundukları farklı altyapılar, hipnotize edici vokaller ve sıcak gitar melodileriyle kısa sürede ses getirdi.

Elektronica’yı rock’la buluşturarak dans müziğine kendi yorumunu katmaya devam Portecho, 2009 Şubat’ında yayımlanan ikinci albümleri Studio Plastico ile hayran kitlesini büyük ölçüde genişletti. Üçüncü albümleri Motherboy’un ardından kendi plak şirketi Santima Records u kuran grup, “Eye of the Storm” ve “You the living” isimli 2 adet single yayınladı. Mayıs 2015 te ise NDYD Records tarafından uluslararası bir release’e hazırlanmakta olan grup 21 Mayıs gecesi Manhattan Ankara ve 23 Mayıs gecesi Çorlu CCG Performance sahnesinde.

asd

 

Süper Kahramanlar işsiz kalsalar ne yaparlardı

Rock Off herkesi Kilyos’ta rock tatiline davet ediyor!