Pilot tüm yolculara pizza ısmarladı

Philadelphia’dan Atlanta’ya uçmaya hazırlanan Airbus tipi uçak iki saatten fazla rötar yapınca pilot beklenmedik bir çözüm geliştirdi.

Rötardan dolayı sinirlenen ve homurdanan yolcularla dolu uçağın pilotu çareyi tüm uçağa pizza ısmarlamakta buldu. Salı günü 15:00’da hareket etmesi planlanan uçak, hava muhalefeti nedeniyle, yolcularla birlikte uçuşa hazır olduğu halde bir türlü havalanma izni alamadı ve beklemeye başladı. Dakikalar hatta saatler geçmesine rağmen uçak piste doğru ilerlemeyince sinirlenen yolcular tam homurdnamaya başlamıştı ki pilot zekice bir çözüm ile günü kurtardı. Koltuklarında çaresizce bekleyen yolcular bir süre sonra camdan baktıklarında, uçağa doğru yanaşan bir bagaj arabasını fark ettiler, aracın üstü pizza kutularıyla doluydu!

pilot-pizza-2

 

Khoury Ashooh adlı yolcu, iki buçuk saatlik rötarı telafi etmek için pilotun ısmarladığı pizzaların, hosteslerce dağıtıldığı anları fotoğrafladı. Uçak üç saat gecikmeli olarak Atlanta’ya vardı. Ohio, Illinois ve Mississippi’de  rötar yapan diğer Delta uçuşlarının yolcuları da uçakta beklerken kendilerine pizza sipariş edildiğini duyuran twitler attı.

En iyi 10 süper kahraman dövüş sahnesi

Gelmiş geçmiş en etkileyici 10 film seti