Photobomb Olayında Ustalaşmış 21 Hayvan

Photobomb kelimesi Türkçe’ye sosyal medya kullanımının artması ile İngilizce’den geçmiş, kelime anlamı fotoğraf çekimi sırasında çekilen kareye girip fotoğrafta yer almak yada ilgisiz bir poz vermektir.

Photobomb her ne kadar insanlar tarafından yapılan bir eylem olsa da bunu hayvanlardan gördüğümüzde hoşumuza gitmedi değil. Tesadüflerden oluşan hayvanların bu Photobomb serisi aşağıdadır, umarız beğenirsiniz.

photobombs-animal-edition-1 photobombs-animal-edition-2 photobombs-animal-edition-3 photobombs-animal-edition-4 photobombs-animal-edition-5 photobombs-animal-edition-6 photobombs-animal-edition-7 photobombs-animal-edition-8 photobombs-animal-edition-9 photobombs-animal-edition-10 photobombs-animal-edition-11 photobombs-animal-edition-12 photobombs-animal-edition-13 photobombs-animal-edition-14 photobombs-animal-edition-15 photobombs-animal-edition-16 photobombs-animal-edition-17 photobombs-animal-edition-18 photobombs-animal-edition-19 photobombs-animal-edition-20 photobombs-animal-edition-21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küçük Daireler İçin Tasarlanmış 33 Yaratıcı Ürün

2014 Yılının En Sakar Kadınları (FailArmy Sürümü)