Marvel’dan Yeni Seri: Deadpool ve The Punisher Karşı Karşıya!

Marvel’ın özellikle beyazperde de yarattığı etkisi ile Deadpool ve The Punisher gibi iki popüler karakteri, yeni bir seride karşı karşıya geliyor!

Fred Van Lente’nin yazdığı ve Pere Perez’in çizimlerini yaptığı seri; Deadpool versus The Punisher adını taşıyacak. Daha önce Deadpool Team Up serisinin ilk bölümünü de yazan Van Lente; bu iki popüler Marvel karakterinin, şuana kadar hiç olmadıkları kadar vahşi bir şekilde bu seride yer alacaklarını belirtti!

Deadpool’un eski bir arkadaşı olan The Bank’in, fazlaca belayla geri dönmesi ile başlayacak seri; The Punisher’ın ailesinin katledilmesinden sorumlu tuttuğu The Bank’i öldürmek, Deadpool’un ise onu korumak için verdiği mücadeleyi konu alacak. The Punisher’ın, The Bank’e ulaşmak için önce Deadpool ile karşı karşıya gelecek olması; seri hakkında aksiyon dolu bir beklenti yaratıyor.

Toplamda beş bölümden oluşacak olan serinin ilk iki macerası, Nisan ayında raflardaki yerini alacak.

Declan Shalvey ve Jordie Bellaire imzalı seri kapağı

Written by Alper Burak Çan

30’a yakın yaşlarda, 9-6 yolları beyaz yaka emekçisi, her daim müzisyen; sanat aşığı bir kedisever. Herkes gibi lisans diplomalı, herkeste olması gerektiği kadar mücadeleci. Eşitliğe ve özgürlüğe aşık, aydınlık umutlu, karanlıkla kavgalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barack Obama’ya Spotify’dan İş Teklifi!

Chucky Geri Dönüyor!