Marvel Hız Kesmiyor! X-Men Dizi Oluyor!

Son yıllarda beyaz perdeye ambargo koyan Marvel, televizyondaki başarısını da taçlandıracak anlaşmayı Fox ile yaptı. X-Men televizyon serisi oluyor!

Sinema ve televizyonda süper kahraman yapımları ile tahtı kapan Marvel, aralıksız üretimlerine devam ediyor. Süper kahramanları televizyon dünyasına Agents of S.H.I.E.L.D.S. ile taşıyan; Netflix ile ortak Daredevil ve Jessica Jones gibi başarılı işlere imza atan Marvel, şimdi de X-Men ile geliyor.

haberic1

X-Men’i ekrana taşıyacak Marvel ortağı ise, X-Men evreninin haklarını elinde bulunduran Fox. Böylelikle, geçtiğimiz yıl büyük beklenti yaratılan fakat daha sonra resmi olarak iptal edildiği açıklanan Hellfire Club isimli yapımın, Fox’un X-Men’e odaklanacağı yüzünden iptal edildiği ortaya çıkmış oldu.

Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi henüz belli değil. Konusu açısından da henüz netlik kazanmayan dizinin, filmin konusuna paralel işleneceği tahmin ediliyor.

Written by Alper Burak Çan

30’a yakın yaşlarda, 9-6 yolları beyaz yaka emekçisi, her daim müzisyen; sanat aşığı bir kedisever. Herkes gibi lisans diplomalı, herkeste olması gerektiği kadar mücadeleci. Eşitliğe ve özgürlüğe aşık, aydınlık umutlu, karanlıkla kavgalı.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Arkadaslar paylaşılan izlemenizi ciden tavsiye ederim bir çogunu 2 -3 kere izldim acaarrrrrrrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One Love Festival’i İptal Edildi

Game of Thrones’un 7. Sezon Bölüm Sayısı ve Başlangıç Tarihi Açıklandı!