Gripin ilk kez BİS sahnesinde

Açıldığı günden beri başarılı mutfağıyla Ankaralıların gönüllerini fetheden, birbirinden özel konserleriyle de müzik ziyafetleri sunan BİS, bu hafta da misafirlerine unutulmaz akşamlar yaşatacak.

Haftanın altı günü farklı müzik anlayışıyla misafirlerinin karşısına çıkan BİS, 30 Mayıs Cumartesi günü “Alternatif Rock”ınefsane ismi Gripin’i sahnesinde ağırlıyor.

İşte BİS’in zengin performans programı;

26 Mayıs Salı – Piano Dinner

Canlı piyano performansı eşliğinde BİS’in sıradışı sunumlu muhteşem lezzetlerini denemenin vakti geldi.

27 Mayıs Çarşamba – Sahne Senin – Murat Çekem

Her Çarşamba BİS Dine &Live’ın sahnesi sizin oluyor. Enstrümanınızı kapın, Murat Çekem ile Jam Session’a katılın ve hep beraber eğlenceli vakitler geçirmeye hazır olun.

28 Mayıs Perşembe– Özge Fışkın

Sertab Erener ve Levent Yüksel gibi sanatçıların uzun yıllar vokalistliğini yapan, Türk Rock müziğinin güçlü sesi Özge Fışkın, BİS sahnesinde Ankaralılara keyifli anlar yaşatacak.

29 Mayıs Cuma – PLAY

Caz müzisyenleri tarafından oluşturulan, R&B, Soul, Nu-jazz tarzında parçalarıyla geniş repertuvara sahip olan Play grubu, ilk defa Ankara BİS sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

30 Mayıs Cumartesi – Gripin

Progressive Rock, Indie Rock, Grunge, Indie Pop, Brit Popgibi birçok farklı müzik türünü repertuarında barındıran alternatif müziğin en iyi grubu Gripin, ilk kez BİS sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

31 Mayıs Pazar –Janusz Szprot Jazz Trio & Meltem Ege

Ankaralıların yakından tanıdığı Jazz müziğin başarılı sanatçısı Meltem Ege, Janusz Szprot Jazz ile birlikte 31 Mayıs Pazar akşamı misafirlere muhteşem bir geceye yaşatacak.

BİS, misafirlerini her hafta olduğu gibi bu hafta da mutfağının muhteşem lezzetleri eşliğinde sanat, eğlence ile buluşturmaya devam edecek.

Bu köpek heyecanlandıkça fotoğraf çekiyor

Pro Evolotion Soccer 2015 Türkiye şampiyonu belli oldu