Connect with us

Gündem

Chocolate slim zararları ve yan etkileri nedir? Fiyat ne kadar?

Published

on

Chocolate slim sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamak isteyenler için geliştirilmiş, gıda takviyesi niteliğinde bir üründür. Kim hem sağlıklı hem kalıcı hem de zahmetsiz bir şekilde zayıflamak istemez ki? Bu zamana kadar geliştirilen zayıflama yöntemlerinin tersine bu doğal içerikli ürün sayesinde hem başarılı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız hem de sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmış olacaksınız. Kilo almanıza neden olan birçok sebep olabilir. Artık tüm bunları unutmanın ve çikolata ile zayıflamanın zamanı geldi! Birçok ülkede yoğun ilgi ve istekle kullanılan bu doğal içerikli zayıflama ürünü ülkemizde de pek çok kişinin sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamasını sağlamaktadır.

Chocolate slim nedir?

Chocolate slim nedir diye soracak olursanız bu ürün içerisinde doğal kakao, goji üzümleri, lifli bitkiler ve az miktarda yeşil kahve çekirdekleri barındırmaktadır. Ürünün zayıflama etkisi öncelikli olarak iştahınızın kesilmesiyle kendini gösterir. Bu etkideki amaç günlük tüketimlerinizin azalması ve vücudunuzda yağ oranının azaltılmasıdır. Bu ürün sayesinde vücudunuzda yeni yağ oluşumu engellenir. Daha önce depolanan yağlar dışarı atılır. İştahınız azalıp düzene girince sindirim sisteminizde dengelenmiş olur. Sonrasındaki etki ile metabolizmanızın hızlanması ile kendini gösterir. Normal çalışma hızına göre aşamalı olarak hızlanan metabolizmanız vücudunuzdan yağ atımının gerçekleşmesini sağlar. Böylece vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmaya ve zayıflamaya başlarsınız. İçeriğindeki lifler sayesinde mideniz gün boyu tokluk hissi yaratır ve acıkmazsınız.

Chocolate slim zararları ve faydaları nelerdir?

Chocolate slim oldukça faydalı bir gıda takviyesidir. Faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır.
  2. Zengin içeriği sayesinde vitamin ve mineral desteği sağlamaktadır.
  3. Vücudunuz için gerekli olan enerjiyi sağlar. Gün boyu enerjik kalmanızı sağlar.
  4. İçerisinde bulunan doğal kakao sayesinde kan şekerinizi düzenler ve düşmesini engeller.
  5. Kandaki kötü kolesterol oranının düşmesini sağlar.
  6. Yağların henüz kana karışmadan vücuttan atılmasını sağlar.
  7. Kilo almanıza neden olan problemleri ortadan kaldırır.
  8. Çikolata özü sayesinde mutluluk hormonu salgılar ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.
  9. Antioksidan özelliği sayesinde vücudunuzu serbest radikallerden arındırır.
  10. Selülit oluşumunu engeller ve var olan selülitlerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Birçok faydası bulunan bu ürünün herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Eğer ki önemli bir sağlık problemine sahip değilseniz ve hamilelik durumunuz yoksa ürünü rahatça kullanabilirsiniz.

Chocolate slim nasıl kullanılır?

Chocolate slim kullanımı oldukça basittir. Günde iki defa kullanılması önerilen bu doğal zayıflama ürünü ister suyla ister sütle tüketilebilirsiniz. Eğer ki sütle tüketmek istiyorsanız yağsız süt kullanmayı tercih ediniz. 1 bardak süt ya da suyun içerisine önerilen miktarda koyup, tamamen karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Sağlığınız ve etkili zayıflama için orjinal ürün kullanmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde sağlığınızı riske atmış olursunuz.

Çikolata tadında bir zayıflama ve fazla kilolardan kısa süre içerisinde kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız mutlaka chocolate slim deneyin! Zengin içeriği ve mükemmel tadıyla sizlere hem sağlıklı bir yaşam sunacak hem de hayalinizi kurduğunuz vücut ölçülerine kavuşmanızı sağlayacak. Unutmayın her şey sizin istemenizle başlar. Fit bir bedene sahip olmak ve fazla kilolardan kurtulmak çikolata slim ile hiç olmadığı kadar kolay!

Continue Reading
Comments

Gündem

Küfür Eden İnsanlar Daha Dürüst Oluyorlar

Published

on

Yapılan bir araştırmaya göre küfür eden insanların daha dürüst ve ikna edici olduğu ortaya çıktı.

Günlük hayatta ‘sövmek’ veyahut bir savunma mekanizması olarak kullanmak nahoş bir alışkanlık olarak bilinir. Ancak yapılan araştırmalar daha ‘renkli’ bir dil kullanmanın bir takım yararlarının olduğunu ortaya koydu. Küfür etmek, yalnızca akıl ve fiziki sıhhatimize yardımcı olmuyor bu arada diğerleriyle konuşmalarımızı pozitif etkiliyor. Hem de ilmi çalışmalara göre bir zeka göstergesi de sayılan küfür, ağrıya dayanıklılığı dahi artırıyor.

 

CNN Türk’ün Huffingtonpost.com’dan derlediği habere göre, küfür etmek müdafaa ettiğiniz bir savın etkinliğini ve ikna ediciliğini  artırıyor. Bunun yanında küfür etmek bir konu ile ilgili nasıl hissettiğinizi ayrıntılı izahınızı veya fiziksel dövüşe girmeden anlatmanızı da sağlıyor.

Yapılan çalışmalara göre söven insanların sıklıkla daha az yalan söyleyen ve daha yüksek ahlaki standartlara sahip insanlar olduğunu gösteriyor.

 

 

Araştırmacılar yaptıkları araştırmada katılımcıların küfür kullanımını inceledi ve kişinin doğruluğunu belirlemek için kontrol sualleri soran bir grup değerlendirmeden oluşan bir yalan ölçeği yapmalarını sağladılar. Çalışma küfür edenlerle dürüstlük düzeyleri arasında direk ilişki tespit ettiler.

“Küfür etmek ağrıya olan dayanıklılığınızı artırır”

Parmağımızı çarptığımızda bir iki sayıp küfretme işe yarıyorsa, bunun bir sebebi var. 2011’de yayınlanan bir çalışmaya göre, sövme ağrıya dayanabilme yeteneğinizi artırabilir. Time’ın yer verdiği yazıda araştırmacılar küfretmenin vücuttaki, morfin gibi ilaçların yatıştırma tesirine benzeyen, tabii, ağrı kesici kimyevilerin salgısını harekete geçirdiğini iddia etti.

“Küfür zeka göstergesidir”

Çalışmalar tabu kabul edilen kelimeleri akıcı kullanmanın genelden daha geniş bir söz dağarcığına işaret ettiğini gösterdi. Sövme üzerinde çalışan araştırmacılar alışkanlığın daha yüksek IQ düzeyine bağlı olabileceğini de ilave etti.


Continue Reading

Drug

Sarhoşken, Danimarka’dan Grönland’i istedi

Published

on

Sarhoş bir Amerikalı genç, hayali olan Grönland’ı kendisine vermeleri için Danimarka devletine bir e-mail yollamış.

Aldığı yanıt ise genci oldukça şaşırtmış durumda.. 23 yaşında olan genç adam, sarhoş olunca, bir hayalini gerçekleştirmek için şart olan cesareti buldu ve harekete geçti. İstediği şey ise biraz büyüktü: “Grönland!”

GRÖNLAND’I İSTEMİŞ

Türkiye gazetesinin aktardığı habere göre, “Romu biraz fazla kaçırdığımda dünya ellerimin arasındaymış gibi hissediyorum” diyen Joe isimli kişi, Grönland’ın kendisinin olmasını arzuluyordu fakat satın almasının olanaksız olduğunu fark etti. “Arzuladığım o uçsuz bucaksız toprakları satın almak için on yıllar süresince para biriktirmem gerekirdi fakat ben bunun önümüzdeki birkaç saat içinde olmasını istiyordum” diyen gencin aklına gelen fikir ise oldukça garipti.

“GRÖNLAND’I KULLANIYOR MUSUNUZ?”

İçkiye devam ettikçe aklına gelen bu enteresan fikri uygulayacak kadar cesaretlenen Joe, Danimarka’nın egemenliğinde bulunan Grönland’a sahip olabilmek için Danimarka devletine bir mail atmaya karar verdi. Mailin konu bölümüne ise “Grönland’ı kullanıyor musunuz?” yazdı.

KİMİ OYUNLARINI VE MECMUALARINI ÖNERİ ETMİŞ

Joe mailinde, arkadaşıyla birlikte bir ülkeye sahip olmak istediklerini, böyle bir ölçekte idare deneyimleri olmasa da AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ’de kimi şirketleri denetlediğini, arkadaşıyla beraber Grönland’ı yönetebileceklerini söyledi. Danimarka halkını kaygı etmesi gereken bir şey olmadığını, aslında onlara iyilik yaptığını, şayet önerinini kabul etmezlerse onlara bazı Xbox oyunlarını ve Rolling Stone mecmualarını verebileceğini de ilave etti. 2,166,086 kilometrekare arazi için minnettar olacağını söyleyen Joe, “Benimle bağlantıya geçmek isterseniz bu adresten geri dönüş yapabilirsiniz” diyerek iletinini bitirdi.

Sabah kendine geldiğinde attığı maili tamamiyle unuttuğunu söyleyen 23 yaşında olan adam, karşı taraftan yanıt gelene kadar da yaptığı şeyi anımsamamış dahi. Kendisine Danimarka hükümetinin resmi bir hesabından yanıt geldiğini gördüğünde ise korkuya kapılmış. “Acaba mapusa girer miyim, yasalara ters bir şey mi yaptım?” kaygısı ile iletiye tıkladığını söyleyen Joe, yazılanları görünce hem çok şaşırmış hem de oldukça deşarj olmuş.

“SANA GRÖNLAND’I VERMEMİZ OLANAKSIZ FAKAT…”

Danimarka’ya ait resmi bir hesaptan gelen e-mail, “Sevgili Joe, mailin için teşekkürler” diye başlayıp şöyle devam ediyordu: “Büyük hayallerden hoşlanıyoruz. Bir gün düşlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hiçbir zaman bilemezsin ancak sana Grönland’ı vermemiz olanaksız. Yeniden de sorduğun için teşekkürler. Belki de işe küçükten başlamalısın. İşte Grönland’da, talebelere İngilizce öğretecek bir adam arayan bir iş. Belki bu işi yapabilirsin.” İletilerine iş duyurusu içeren bir link de ilave eden Danimarka hükümeti iletinini, “Sana, kendin için uygun bir ülke bulmakta bol talihler. Saygılarımızla.” diyerek bitirmiş. Mailin nihayetinde ise Danimarka Dışişleri Bakanlığı imzası varmış.

Continue Reading

Gündem

YouTube fenomeni Cem Korkmaz intihar etti!

Published

on

YouTube’da yayınlanan videolar ile tanınan ve Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 4 filminde de rol alan Cem Korkmaz, intihar etti.

Cem Korkmaz’ın ölüm haberi kısa sürede sosyal medyada yayılırken, Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz tarafından da doğrulandı. Can Yılmaz, Twitter hesabı üzerinden yayınladığı mesajda “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” ifadesini kullandı.

 

CEM KORKMAZ KİMDİR?

1987 Bursa doğumlu Cem Korkmaz, ilk ve orta öğretimini Bursa’da tamamladıktan sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimi aldı. Ünlü Youtuber, sunucu ve oyuncu kimliği  ile tanınan isim birçok filmde, dizide ve reklamda rol aldı.

Continue Reading

Trending