Connect with us

Hi, what are you looking for?

Haber

Amerikalı Şirket Kanal İstanbul’a Talip Oldu: ‘Tüm Finansman Gücünü Sağlayabiliriz’

Amerika’nın önde gelen fon şirketlerinden biri olan Money Maker Manangement Kanal İstanbul projesine takip olduklarını ve tüm finansman ihtiyacını karşılayabileceklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ilk ofislerini açan Money Maker Manangement yetkilileri Kanal İstanbul için hazır olduklarını ve teklif gelmesi durumunda bütün finansman desteğini sağlayabileceklerini dile getirdi. Money Maker Manangement’ın CEO’su George Ghoryeb İzmir’de uluslararası bir şirketin altyapı projesini fonlamak için yer geldiklerini ve bu sırada Türkiye’de yer alan projeleri gördükten sonra bir ofis açmanın mantıklı olduğunu dile getirdi. Türkiye’de yer alan büyük projelerden etkilendiklerini ve bu yüzden de ofis açtığını söyleyen George Ghoryeb Kanal İstanbul içinde gerekli finansı sağlamaktan çekinmeyeceklerini dile getirdi.

Rashkidi, “Türkiye’de devlet destekli her türlü projeye talibiz. 100 milyon doların altındaki projelerle zaten ilgilenmiyoruz. Daha çok mega projeler ilgimizi çekiyor. Devlet destekli altyapı, inşaat, baraj, köprü ve otoyol projelerinin yanı sıra Kanal İstanbul da ilgi alanımızda. Sadece Kanal kısmı değil, proje ile bağlantılı köprü ve tünel gibi tüm alt yapı projelerini de fonlayabiliriz” dedi. Rashkidi, Kanal İstanbul’un Türkiye ekonomisine büyük ivme katacak, Türkiye’yi önemli bir noktaya taşıyacak stratejik bir proje olduğunu söyledi, ÇED raporu onaylanan Kanal İstanbul’un politik ve çevresel boyutları ile ilgilenmediklerini ifade etti.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Listeler

Sosyal ağlara yaşadığımız bağımlı hayat ve markalaşmayı eleştiren çok güzel bir illüstrasyon serisi internete düştü. İspanyol sanatçı Luis Quiles’in DeviantArt’da paylaştığı illüstrasyonlar günümüz sosyal medyasını,...

Haber

Sevilen film serisi Bad Boys orjinal kadrosu ile beyaz perdeye geri dönüyor.

Gündem

Bardakçı Baba bir grup gencin kız arkadaşlarını korkutmak için kazdıkları mezarda yattığı sanılan hayali kişi.

Sinema

2014 sinema sektörü için bereketli bir yıl oldu. Pek çok yeni filmin görücüye çıktığı sene içerisinde, bir taraftan da eski serilerin devam filmleri de...