Connect with us

Listeler

20 Fotoğrafta Rusya’ya Hoş Geldiniz

Published

on

Rus insanı soğuktan mıdır votkadan mı bilinmez biraz başına buyruk ve pratik zekalıdır.

Peki ama internette dolaşan onlarca komik ve tehlikeli Rus videosu gerçekten bu ülkeyi yansıtıyor mu? Cevap evet, hatta işte size kanıtı,

610xNxx0TYpVrA.jpg,Mic.DhXq_aBuAl.jpg.pagespeed.ic.KGh_Z2o5BP

610xNxx3AUYkmX.jpg,Mic.WS93Rc8Kxl.jpg.pagespeed.ic.7Dd91SVIwb

610xNxx41obxTF.jpg,Mic.qusFIa8h54.jpg.pagespeed.ic.zbkIlUvHCQ

610xNxxGn8ixEJ.jpg,Mic.zPGyqA_l0Z.jpg.pagespeed.ic.xu6hXujQ4z

610xNxxNiqvGgo.jpg,Mic.fGJP3TYQnQ.jpg.pagespeed.ic.GFQksfVJV8

610xNxxwraiYmk.jpg,Mic.V-pz_KM4VL.jpg.pagespeed.ic.X7Wx_Idlb1

x5PFH7FU.jpg.pagespeed.ic.J6_618Nwad

x6h0UZWh.jpg.pagespeed.ic.TJVC5VkWcX

xcLLikzW.jpg.pagespeed.ic.p94NkKriqq

xE0vhScF.jpg.pagespeed.ic.FSFRPfor87

xE6WlKB5.jpg.pagespeed.ic.s3oW8T_-hO

xeIYF38y.jpg.pagespeed.ic.a5qQ9Mjgyo

xhMN02Fq.jpg.pagespeed.ic.IX4A24ToWf

xpvr3uvW.jpg.pagespeed.ic.udWc3zAavA

xPxdsSKu.jpg.pagespeed.ic.qSgj2yg_Th

xRCxv55z.jpg.pagespeed.ic.sGi8Rsk_E1

xs5lCZJq.jpg.pagespeed.ic.0qO50HKyq8

XtpYMxL

xW7le3AH.jpg.pagespeed.ic.H_ClkJW3sS

xWXSHnZE.jpg.pagespeed.ic.fsZOB45UUB

 

Continue Reading
Comments

Listeler

Cadılar Bayram’ın takip edilmesi gereken Instagram hesapları

Published

on

Instagram, Cadılar Bayramı yaklaşırken kolaylıkla yapılabilecek bayramın ruhuna uygun makyajlarını sunan en yetenekli makyaj sanatçılarını derleyerek bir takip listesi çıkardı.

Seçilen Instagrammer’lar, Cadılar Bayramı’nda farklılaşıp biraz bilim kurgudan, uzaya farklı temalardan esinlenerek klasik Cadılar Bayramı görünümünden ayrışmak isteyenler için bütün öneri ve ipuçlarını adım adım anlatıyor.

Birmingham’da yaşayan 21 yaşındaki Penelope Gwen (@pennold), üç boyutlu bir göze sahip bir holografik, gotik-glam kafatası yarattı. Penelope, Kat Von D’yi de içeren çeşitli tasarımcılar ve güzellik markalarıyla çalıştı ve güzellik üstadı Pat McGrath’ı Instagram takipçilerinden biri olarak görüyor. Adım adım talimatlar da dahil olmak üzere, linkten bu görünüme ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

16 yaşında ve Leeds’te yaşayan Abby Roberts (@abbyrobertsartistry), alaylı bir makyaj sanatçısı ve daha güzel bir Cadılar Bayramı görünümü için mükemmel, eflatun tonlarında mor ve hafif dokunuşlarla parıldayan “Karanlık Peri” makyajı üretti. Bu görünümün nasıl elde edildiğini buradan görülebilir.

 

 

 

 

 

 

Birmingham’da bulunan 18 yaşındaki Bethan Weston (@bethanweston), uzaylı temalı Cadılar Bayramı kıyafeti için ideal, ışıltılı, uzay çağı görünümü yarattı. Son görünüm, artı adım adım talimatlar, burada bulunabilir.

 

 

 

 

 

Belfast’ta bulunan 23 yaşındaki Irene De Sá (@dsamakeup), Make Up For Ever sertifikalı bir sanatçı. Irene çiçek ve mücevherle süslü, parlak cilde sahip bir toprak anadan esinlenilmiş kafatası çıkardı. Irene’nin görünümü için buraya tıklamak mümkün.

 

 

 

 

 

18 yaşındaki Rotherham’da bulunan alaylı sanatçı Isabelle Lockett(@isabelle_makeup_), karanlık, uzaylı benzeri gözleri ve gümüş flaşları içeren bir Mars prensesi görünümüne büründü. Adım adım talimatları buradan izlenebilir.

Continue Reading

Haber

Ünlü Film Karakterlerinin Kıyafetleri Sıradan Birine Giydirilse Nasıl Olurdu?

Published

on

Kültleşmiş film kostümleri sıradan birine giydirilirse sizce neye benzerdi?

İtalyan sanatçı Daniel Cuello bu merakını bastırmak adına esprili bir o kadar da bizim büyük beğenimizi kazanan bir projeye dönüştürmüş. Yaşlı, göbekli ve kırmızı burunlu karakterimiz, Black Swan’dan Fight Club’a pek sevilen filmden kostümler giydirilerek karşımıza çıkıyor. Peki ya siz en çok hangi karakteri beğendiniz?

Back To The Future- Marty McFly

Breakfast At Tiffany’s- Holly Golightly

The Big Lebowski – Dude

The Silence of the Lambs – Hannibal

The Royal Tenenbaums – Chas Tenenbaum

Fight Club – Tyler Durden

Black Swan – Nina

Her – Theodore

Continue Reading

Listeler

Birbirinden Harika 15 Kardan Adam Fikri

Published

on

Ülkemizdeki kar yağışı ile beraber kardan adam yapmak isteyenler için birbirinden harika 15 kardan adam fikrini sizler için bir araya getirdik.

Türkiye’nin büyük bir kısmı kara teslim olmuşken okumak için herhalde bu haberdar daha yaratıcısını bulamazdık. Kardan adam 7’den 70’e herkesin büyük bir zevkle yaptığı, yapamayanların da pencerelerinden izleyerek imrendiği bir olaydır. Kar boyu bir çok bölgede 20 santimi aşmışken de kardan adam yapmaktan daha iyi ne olabilir ki? İşte sizler için birbirinden harika 15 kardan adam fikri!

 

Continue Reading

Trending